Film Skokan online

Nová česká komedie Skokan je tady online ke zhlédnutí. Zlodějíček Julius není zrovna vrcholem ctnosti. Vlastně byl právě propuštěn z vězení. Všechno nasvědčuje tomu, že bude brzo zpátky. Pokud tedy něco neudělá. Třeba se nevydá na filmový festival v Cannes, aby se stal slavným.

Pokračování textu Film Skokan online

Královna Kristýna online

Film Královna Kristýna online ke zhlédnutí. Působivý koprodukční životopisný film, který si bere trochu z mnoha žánrů. Je to příběh švédské královny Kristýny, která nastoupila na trůn ve věku šesti let. Uchvacující historický příběh, kde jde nejenom o království, ale také o životní osudy dospívající ženy.

Pokračování textu Královna Kristýna online

Film Viva online

Nové Irsko Kubánské drama Viva je tady online ke zhlédnutí. Přehrajte si ho přes internet naprosto pohodlně a zdarma. Příběh kluka jménem Jesus, který se živí jako kadeřník v nočním travesty klubu v Havaně a sní o tom, že se jednou stane velmi slavným. Působivý příběh, který vás určitě zaujme.

Pokračování textu Film Viva online

Pyroman online

Film Pyroman online ke zhlédnutí. Působivé severské drama / thriller je tady. Pravdivý příběh nás zavede do roku 1978. Dag je kluk, který nemůže zapadnout mezi své vrstevníky. Životní útěchu nachází v kanystru s benzínem a sirkami. Temný příběh o jeho vášni, která ho přerostla.

Pokračování textu Pyroman online

Spojenci online

Americký film Spojenci online ke zhlédnutí. Nový americký snímek Oscarového režiséra Roberta Zemeckise už na vás čeká ke zhlédnutí. Špionský příběh nás zavede do rozpáleného Maroka v době druhé světové válka. Max Vatan dostal za úkol zabít německého velvyslance.

Pokračování textu Spojenci online

Strnadovi online

Film Strnadovi online ke zhlédnutí. Působivý dokumentární film režisérky Heleny Třeštíkové, přesně takový je snímek Strnadovi aneb 35 let spolu. Snímek volně navazuje na legendární manželské etudy. Strnadovi jsou vlastně jedni z mála párů, který opravdu vydržel spolu, ačkoliv si prošli lecčíms, včetně krizí. Proto si zasloužili také vlastní dokumentární film.

Pokračování textu Strnadovi online