Poslední král online

Film Poslední král online pro vás. Nové akční historické drama je tady pro vás připraveno ke zhlédnutí. Jedná se o Dánský snímek zasazený do roku 1206. Norsko je zmítáno občanskou válkou. Král umírá a jeho nástupcem se má stát nemanželský syn Håkon.

Exkluzivně a jenom pro vás jsme přichystali na této webové stránce online ke zhlédnutí snímek Poslední král nebo také v originále „Birkebeinerne”. Jedná se o norský film natočený v roce 2016 režisérem Nilsem Gaupem, který nám slibuje výlet do středověkých dějin tohoto divokého severského národa. Bude to akční jízda, která rozhodně bude stát za to. Navíc se jedná o historický životopisný film vycházející ze skutečných událostí. To je o důvod víc, proč dát tomuto snímku šanci.

Film Poslední král online ke zhlédnutí.

Recenze filmu

Za filmem Poslední král stojí norský režisér Nils Gaup, jenž patří mezi velmi zkušené tvůrce. I když asi žádný jeho film neznáte tak, věřte že letos slaví 30 let, co se věnuje filmařině. To je opravdu neuvěřitelné číslo. Možná právě proto si připravil film, jenž je jakousi poctou národní historii. Scénář k filmu pak napsal Ravn Lanesskog, pro kterého to byl jeho první scénář. Za kameru se postavil Peter Mokrosinski a hudbu obstaral Gaute Storaas.

Film měl svojí premiéru v českých kinech ve čtvrtek 19. 1. 2017, čím se ale vy nemusíte nijak blíže zaobírat. My jsme pro vás totiž tento film nahráli už s předstihem a připravili ho pro vás online ke zhlédnutí. To znamená, že si ho s námi můžete pustit pohodlně, zdarma a samozřejmě i v excelentní kvalitě. Čeká vás skutečně našlapaný filmový zážitek, který rozhodně nemůžete zmeškat.

Historický norský film plný akce.

A o čem je příběh filmu? I to musíme určitě nakousnout, abyste věděli, do čeho jdete. Je temný středověk léta páně 1206. Norské království ještě nikdy nebylo rozděleno tak jako dnes. Zemí zmítá občanská válka. Šlechta intrikuje proti sobě navzájem a jenom podtrhuje celkový chaos. Do výru intrik je zatažen i sám král, jenž umírá. Jeho smrtí se ale vše ještě více komplikuje. Ukáže se totiž, že král měl nemanželského syna Håkona Håkonsona, který se tak stal právoplatným dědicem trůnu.

Kdo se stane dalším norským králem.

Rozehrává se nebezpečná hra, v jejímž ústředí stojí mladý budoucí král. Část mocných lidí včele s věrnými služebníky dvora Skjervaldem a Torsteinem se snaží za každou cenu svého budoucího krále udržet naživu. Jenže proti nim stojí velmi mocné síly v čele s dánskými nájezdníky. O napínavé střety na ostří nože opravdu nebude nouze, ale je ve hvězdách, jak tento osudový příběh o osud Norska dopadne.

Poslední král online

Film Poslední král online ke zhlédnutí pro vás. Přehrajte si pohodlně a zdarma přes internet tento opravdu působivý historický film, který v sobě má kus akce, dramatu i dobrodružství. Čeká vás opravdu napínavý zážitek.

Závěr

Poslední král je opravdu povedený film. Krásný příběh dokáže zaujmout a stejně tak zpracování je na perfektní úrovni. Směle se může rovnat Hollywoodským velkofilmům. Výsledkem je našlapaný akční film, který přitom neztrácí nic ze své historické roviny. Poslední král je opravdu skvělý a našlapaný snímek, který se nám líbí. Režisér Nils Gaup si pohrál s opravdu každým detailem a ten výsledek prostě stojí za to. I neznalcům severské mytologie a historie to poskytne opravdu skvělý a jedinečný zážitek. Tento film vám zkrátka a jedině musíme jenom doporučit. Pokud vám tento žánr sedí, tak i Poslední král je skvělou volbou. Vzhůru do toho a dobře se bavte!