Temný kraj online

Krimi seriál Temný kraj online ke zhlédnutí. Všechny díly nového krimi dramatu televize Prima už na vás čekají online ke zhlédnutí. Nepromeškejte ani jednu epizodu tohoto skvělého napínavého seriálu, jenž měl svojí premiéru 15. Ledna 2017 a běží každou neděli.

Exkluzivně a jenom pro vás tady máme přichystaný seriál režisérky Jitky Bártů, který se jmenuje Temný kraj. Je to vlastně kriminální minisérie, která má mít jenom dvanáct dílů, i když se jedná o tak kvalitní seriál, že se brzy jistě dočkáme i pokračování. Na tomto webu vám přinášíme jednotlivé epizody postupně jak jsou odvysílány a to vždy jenom chvíli po jejich premiéře. Samozřejmě v maximální možné kvalitě. A to je nabídka, která by zcela jistě neměla jít mimo vás.

Seriál Temný kraj online pro vás.

Recenze seriálu

Temný kraj v mnohém navazuje na rostoucí oblibu temných kriminálek. Všechny to odstartoval americký Temný případ. Pak následoval český Rapl nebo perfektní Pustina z produkce HBO. Proto se Prima rozhodla investovat do podobně laděného seriálu s temnou zápletkou a charizmatickými hrdiny. Snad tento počin okouzlí i vás. I když mi věříme, že kvality na to rozhodně má.

Za seriál stojí režisérka Jitka Bártů. Ta patří mezi velmi zkušené a na kontě má celou řadu skvělých seriálů jako například Gympl s (r)učením omezeným, V.I.P. vraždy nebo možná znáte její starší dílko Bazén. Je to mladá režisérka původem z Jihlavy, která do svých projektů dává opravdu velkou dávku energie. Na kvalitě výsledku je to dost vidět.

Všechny díly seriálu Temný kraj k přehrání přes internet.

Scénář seriálu napsala sama paní režisérka ještě společně se svou sestrou Kateřinou Bártů. Za kameru se postavili zkušení Daniel Adam a Jan Strnad. Hudbu složil Robert Jíša. Co se týká hereckého obsazení, tak uvidíme známá i neznámá jména. Těšit se můžeme například na: Lukáš Vaculík, Kristýna Nováková-Fuitová, Karel Zima, Martin Trnavský, Saša Rašilov nejml., Tereza Kostková, Jan Novotný, René Přibil nebo Naďa Konvalinková.

Temná kriminálka o sérii šesti vražd.

Petr Kraj je odborník na sériové vraždy. Možná největší v republice. Chtěla to tak náhoda a nebo osud, tak se během svojí dovolené dostává k případu šesti sériových vražd. Na venkově to dostala na starost parta tři nezkušených policistů. A tak se do všeho sám vloží, aby jim pomohl. Jeho novými parťáky jsou bázlivá Naďa Hamplová, snaživý Vojta Coufal a bodrý Pepa Sláma. Nevyznají se v sériových vrazích, ale v tomto temném kraji jsou jako doma.

I Petr k němu má ostatně vztah. Vždyť tady vyrůstal. Ví, že kraj je opředený mnoha pověstmi, a atmosféra rozpadajícího se venkova nikomu na náladě nepřidá. Kraj má mnoho svých nedořešených osobních záležitostí, ale ve světle nového závažného případu prostě musí jít stranou.

Temný kraj online

Seriál Temný kraj online ke zhlédnutí. Přehrajte si přes internet nový krimi seriál TV Prima. Tady naleznete všechny epizody pohodlně ke zhlédnutí. Začneme od následujících ukázek, jenž prozradí opravdu hodně.

Závěr

Temný kraj vypadá opravdu zajímavě. Je to seriál, který má opravdu temnou atmosféru, která člověka dokáže pohltit. Také výběr hrdinů není k zahození a máme tady opravdu zajímavé a charizmatické hrdiny v čele s detektivem Krajem z vražd. Výsledek podle našeho názoru rozhodně stojí za to. Samozřejmě nedosahuje kvalit Rapla nebo Pustiny, ale i tak se na něj dívá velice příjemně. Konečně tady máme snímek, který je plný napětí, pravé atmosféry a kriminálního případu, u kterého jednoznačně chcete vědět jak dopadne. My vám tedy můžeme seriál Temný kraj jedině doporučit a rozhodně si nenechte žádný z jeho dílů ujít. Přejeme vám příjemnou a ničím nerušenou zábavu.