Z Paříže do Paříže online

Film Z Paříže do Paříže online ke zhlédnutí. Nové francouzské válečné drama láká k podívání. Napínavý snímek je příběhem dvou bratrů, kteří prchají z obležené Francie. Dva mladí kluci se musí spolehnout jenom sami za sebe a míří za nejistou svobodou na jihu Francie.

Exkluzivně a jenom pro vás jsme tady přichystali skvělý film jménem Z Paříže do Paříže, který v originále dostal název „Un sac de billes.” Je to Francouzsko kanadský film, který může v mnohém zaujmout právě i vás. V českých kinech měl film premiéru ve čtvrtek 1. června 2017, ale to neznamená, že na něj musíte hned vyrazit. Nejdříve si o něm povíme něco bližšího.

Tvůrci a herci

Za filmem stojí zkušený kanadský režisér Christian Duguay, který v tomto oboro rozhodně není žádným nováčkem. Je to zkušený tvůrce, který má na kontě více, než dvě desítky celovečerních filmů. Většinou jsou to napínavá dramata, ale samozřejmě se nevyhýbá ani jiným žánrům. Připomenout musíme například jeho filmy: Bella a Sebastian, Anna Karénina nebo Jappeloup.

Film Z Paříže do Paříže online ke zhlédnutí.

Sám Duguay se podílel i na scénáři. Značně přepracoval původní scénář od Jonathana Allouche a Alexandra Geismara. Herecké obsazení nebudeme moc rozebírat, protože ho tvoří u nás ne příliš známý herci. Aby také ne, když ústřední dvojice  Dorian Le Clech a Batyste Fleurial jsou vlastně dva malý kluci. Dále se můžete těšit na Patricka Bruela, Elsu Zylberstein, Bernarda Campana, Keva Adamse nebo třeba známého Christiana Claviera ve vedlejší roli.

Příběh

Maurice a Joseph jsou dva obyčejní kluci. Malý rošťáčci, kterým je 10 a 12 let. Dobře se baví a mají k tomu spoustu prostoru. Bydlí totiž v jednom z nejúžasnějších měst na světě – v Paříži. Jejich nevinná klukovská dobrodružství jsou ale narušeny během dějin. Začala druhá světová válka a s ní i okupace Paříže. Maurice a Joseph do té doby možná ani nevěděli, že jsou židé. Teď to ale na ně má dopadnout drtivou silou.

S tím jak se stupňuje perzakuce je jejich rodičům jasné, že to takto už dlouho nepůjde. A proto se rozhodnou poslat oba bratry do bezpečí. Musí potají uniknout na jih Francie, který není přímo okupován. Musí vyrazit v noci, bez dokladů ani ničeho dalšího. Budou odkázání jenom sama na sebe na cestě dlouhé mnoho stovek kilometrů. Snad se pak celá rodina sejde. To co je čeká bude velmi strastiplná pouť, ale oni přesto stále zůstávají těmi kluky. Dovedou si hrát i vyhledávat dobrodružství!

Z Paříže do Paříže online

Film Z Paříže do Paříže online – je tady k přehrání přes internet! Následující trailer vás snad dostatečně navnadí na kvality tohoto filmu. Rozhodně je o co stát a věříme, že i vás upoutá tento 110 minut dlouhý film do křesel. Tak na co ještě čekáte? Pojďte do toho s námi a dobře se bavte!

Závěr

Z Paříže do Paříže je opravdu povedený a po všech stránkách zábavný snímek. Nám se líbí opravdu velmi a proto jsme si ho pro vás přichystali. Je to film, který je napínavým dramatem, a přitom v sobě má stále i nadhled a čirou zábavnost. Opravdu dobře se na něj dívá a celý ten čas vám uplyne jako voda. Režisér Christian Duguay má cit nejenom na vyprávění, ale i na vizuální podobu snímku, která je opravdu úchvatná. Za nás tedy jednoznačně doporučujeme ke zhlédnutí!