Pyroman online

Film Pyroman online ke zhlédnutí. Působivé severské drama / thriller je tady. Pravdivý příběh nás zavede do roku 1978. Dag je kluk, který nemůže zapadnout mezi své vrstevníky. Životní útěchu nachází v kanystru s benzínem a sirkami. Temný příběh o jeho vášni, která ho přerostla.

Norský film Pyroman je tady pro vás online ke zhlédnutí. Zajímavý snímek režiséra Erika Skjoldbjærga vznikl podle knihy Gaute Heivoll. Scénář dodal zkušený Bjørn Olaf Johannessen a za kameru se postavil vizuálně zdatný Gösta Reiland. V hereckém obsazení uvidíme Agnes Kittelsen, Henrika Rafaelsena, Tronda Nilssena, Liv Bernhoft Osa nebo Oddgeira Thune. Bude to stát za to? My vás rádi přesvědčíme o tom, že ano.

Film Pyroman online ke zhlédnutí.

Recenze filmu

Snímek šel do českých kin od čtvrtka 26. 1. 2017, i když premiéru v domovském Norsku už měl na jaře předešlého roku. Do našich kinosálů si tak musel film tvrdě vybojovat. A očividně se mu to povedlo. Zásluhou to ho můžeme i vám nabídnout online ke zhlédnutí. S námi si ho přehrajete opravdu pohodlně doslova na pár kliknutí myši. Video se snímkem Pyroman pro vás máme ve skvělé HD kvalitě, která přináší opravdu krásný obraz a k tomu i luxusně čistý zvuk.

A o čem to celé bude? Společně se vydáme do roku 1978. Dag je mladý teprve devatenáctiletý kluk, který hledá svoje místo v životě. Je to syn charizmatického náčelníka hasičů. Jenže o co je jeho otec úspěšnější a respektovanější, o to víc se Dagovi nedaří. Mezi své vrstevníky jednoduše nezapadá a vypadá to, že asi nikdy ani zapadat nebude.

Dag miluje oheň.

Dag utíká od lidí do lesa jenom s kanystrem benzínu a sirkami. Potřebuje se odreagovat. Spálit tu smůlu ve svém životě. Proto začne zakládat požáry. Nejdřív jenom malé na lesních mýtinkách, jenže ty mu brzy přestanou stačit. Postupně zapaluje čím dál tím větší věci. Oheň ho uklidňuje a dává mu v životě tolik potřebnou sebedůvěru. Najednou je sám sebou a necítí se odstrčený.

Jeho fascinace ohněm pořád roste.

Jenže s jídlem roste chuť. Brzy je v plamenech mnoho kilometrů čtverečních lesů na jihu Norska. A Daga začínají lákat i lidská obydlí. Zatímco on požáry zakládá, jeho otec je s nasazením vlastního života hasí. Toto životní napětí nemůže trvat věčně a musí se dočkat svého dramatického rozuzlení.

Pyroman online

Film Pyroman online ke zhlédnutí a zdarma. Přehrajte si video s působivým snímkem Pyroman. U toho rozhodně nemůžete chybět, což je také důvod, proč jsme si ho pro vás připravili online ke zhlédnutí.

Závěr

Pyroman je velmi působivý film. Je temný a děsivý a přitom tak uchvacující, člověk prostě chce vědět co bude dál a jak to s mladým Dagem dopadne. Film Je plný úchvatných záběr na krásnou severskou přírodu i obrovské lesní požáry. Je to drama na hraně thrilleru inspirované skutečnými událostmi. To tomuto příběhu dodává sílu a autenticitu a je to jedním z největších lákadel filmu. Dag je velmi rozporuplný hrdina, kterého v jednu chvíli člověk dokáže pochopit, aby v té druhé žasl, jakých hrůz je vlastně člověk schopen. Tento film nás jednoduše dostal a rádi vám ho doporučíme online ke zhlédnutí. Tak působivý thriller jen tak neuvidíte. Celé si to přehrajte a dobře se bavte!