Film Skokan online

Nová česká komedie Skokan je tady online ke zhlédnutí. Zlodějíček Julius není zrovna vrcholem ctnosti. Vlastně byl právě propuštěn z vězení. Všechno nasvědčuje tomu, že bude brzo zpátky. Pokud tedy něco neudělá. Třeba se nevydá na filmový festival v Cannes, aby se stal slavným.

Pokračování textu Film Skokan online

Film Pirko online

České drama Pirko online ke zhlédnutí. Opravdu povedený a hluboký snímek na vás čeká k přehrání přes internet. S námi si ho můžete pustit jednoduše a kdykoliv se vám jenom zamane. Příběh Martiny alias Shakiry, která vyrostla v dětském domově. V osmnácti letech odchází nepřipravena a s naivními představami.

Pokračování textu Film Pirko online

Robinsonův ostrov online

Reality show Robinsonův ostrov TV Nova online ke zhlédnutí. Pojďte si přehrát novou dobrodružnou podívanou. Seriál z tropického ostrova, kde bude parta Čechů bojovat o to, kdo bude nejlepší. Čekají je nástrahy jungle, boj o jídlo, ale i soupeření mezi sebou navzájem!

Pokračování textu Robinsonův ostrov online

Strnadovi online

Film Strnadovi online ke zhlédnutí. Působivý dokumentární film režisérky Heleny Třeštíkové, přesně takový je snímek Strnadovi aneb 35 let spolu. Snímek volně navazuje na legendární manželské etudy. Strnadovi jsou vlastně jedni z mála párů, který opravdu vydržel spolu, ačkoliv si prošli lecčíms, včetně krizí. Proto si zasloužili také vlastní dokumentární film.

Pokračování textu Strnadovi online

Seriál Bohéma online

Nový český seriál Bohéma online ke zhlédnutí. Pojďte si s námi přehrát přes internet působivý český seriál o největších českých hercích i historii filmových ateliéru na Barrandově. Jsou to jejich životní příběhy, které byly v mnohém zajímavější, než role, které ztvárnili na filmovém plátně. Dočkali se vrcholného uznání, stejně jako zatracení. To všechno v napínavém seriálu České televize.

Pokračování textu Seriál Bohéma online

Seriál Vyšehrad online

Nový online seriál Vyšehrad online ke zhlédnutí. Přehrajte si přes internet nový český seriál z fotbalového prostředí. Chlast, děvky, korupce, rychlé auta a mičuda. Takový je příběh fotbalisty Juliuse Lavického, který ukazuje to nejlepší i nejhorší z českého fotbalu.

Pokračování textu Seriál Vyšehrad online

Slíbená princezna online

Pohádka Slíbená princezna online ke zhlédnutí. Zbrusu nová česká pohádka režiséra Ivana Pokorného už tady na vás čeká ke zhlédnutí. Měla premiéru o druhý svátek vánoční a přináší krásný pohádkový příběh se vším všudy. V hlavní roli se objeví stále oblíbenější Jan Cína.

Pokračování textu Slíbená princezna online

Pravý rytíř online

Pohádka Pravý rytíř online ke zhlédnutí pro vás. Přehrajte si přes internet novou českou pohádku, která měla svojí premiéru přesně na Štědrý večer 24. 12. 2016.  Film režiséra Martina Dolenského podle scénáře Petra Hudského. V hlavní roli uvidíme Lukáše Vaculíka.

Pokračování textu Pravý rytíř online