Film Skokan online

Nová česká komedie Skokan je tady online ke zhlédnutí. Zlodějíček Julius není zrovna vrcholem ctnosti. Vlastně byl právě propuštěn z vězení. Všechno nasvědčuje tomu, že bude brzo zpátky. Pokud tedy něco neudělá. Třeba se nevydá na filmový festival v Cannes, aby se stal slavným.

Pokračování textu Film Skokan online

Trainspotting 2 online

Film Trainspotting 2 nebo také T2 Trainspotting  už tady na vás čeká online ke zhlédnutí. S námi si ho budete moci pustit opravdu maximálně jednoduše a pohodlně přes internet. Hezky pohodlně na pár kliknutí myši a navíc kdykoliv si jenom budete přát. To je opravdu velmi sympatická nabídka, kterou se snad nebudete ostýchat využít.

Pokračování textu Trainspotting 2 online

Film Viva online

Nové Irsko Kubánské drama Viva je tady online ke zhlédnutí. Přehrajte si ho přes internet naprosto pohodlně a zdarma. Příběh kluka jménem Jesus, který se živí jako kadeřník v nočním travesty klubu v Havaně a sní o tom, že se jednou stane velmi slavným. Působivý příběh, který vás určitě zaujme.

Pokračování textu Film Viva online

Film Pirko online

České drama Pirko online ke zhlédnutí. Opravdu povedený a hluboký snímek na vás čeká k přehrání přes internet. S námi si ho můžete pustit jednoduše a kdykoliv se vám jenom zamane. Příběh Martiny alias Shakiry, která vyrostla v dětském domově. V osmnácti letech odchází nepřipravena a s naivními představami.

Pokračování textu Film Pirko online