Spojenci online

Americký film Spojenci online ke zhlédnutí. Nový americký snímek Oscarového režiséra Roberta Zemeckise už na vás čeká ke zhlédnutí. Špionský příběh nás zavede do rozpáleného Maroka v době druhé světové válka. Max Vatan dostal za úkol zabít německého velvyslance.

Na této webové stránce jsme pro vás přichystali online ke zhlédnutí snímek Spojenci. S námi si ho budete moci pustit opravdu jednoduše doslova na pár kliknutí myši. To je příležitost po které byste měli sáhnout opravdu všemi deseti. Čeká nás napínavé válečné drama s hvězdným obsazením. Film šel do českých kin od čtvrtka 26. 1. 2017, s čímž se vy naštěstí nemusíte příliš zabývat. S námi si tento příběh přehrajete hezky pohodlně a zdarma online.

Film Spojenci online ke zhlédnutí.

Recenze filmu

Za snímkem stojí režisér Robert Zemeckis, který patří k opravdovým hvězdám filmového plátna. Připomeňme jeho Oscara z roku 1995 za film Forest Gump. Má mnoho skvělých a velmi známých filmů. Z toho velkého zástupu jmenujme alespoň snímky jako: Trosečník, Beowulf, Let, Vánoční koleda nebo Muž na laně.

Scénář k filmu mu napsal Steven Knight, za kameru se postavil Don Burgess a hudbu složil Alan Silvestri. Z hereckého obsazení se můžeme těšit především na Brada Pitta a Marion Cotillard, kteří ztvárnili ústřední dvojici.

Snímek režiséra Roberta Zemeckise.

Tím jsme se pomalu ale jistě propracovali až k příběhu. A o čem ten bude? Max Vatan je ostřílený voják, veterán, jenž si prošel mnohými bitvami. Teď ale dostal nejtěžší rozkaz. Na další misi vyráží sám. Seskakuje v noci nad pouští, z které ještě trochu sálá teplo. Je v Maroku a jeho cíl čeká ve městě Casablanca. Je rok 1942 a on musí zabít německého velvyslance, který hraje důležitou roli ve zdejší válečné mašinérii.

Max Vatan přišel zabít německého velvyslance.

V městě už na něj čeká jeho spojka, kterou je místní krásná dívka Marianne původem z Francie. Mají společně hrát manželský pár, aby lépe splynuli s městem. Úkol není lehký, ale díky úzké kooperaci se jim ho povede splnit. Dokonce jejich vzájemný vztah přeroste v něco víc. Je to pravá láska, proto brzy odlétají do Londýna, kde se koná svatba. Jenže záhy po ní Max Vatan zjistí, že i to je jenom součást důmyslné zpravodajské hry, kde o něj vlastně vůbec nejde.

Spojenci online

Nový americký film Spojenci online ke zhlédnutí. Přehrajte si následující trailer, který vás uvede do děje a prozradí vám, zda se vám tento snímek bude vůbec líbit. My ale pevně věříme, že ano.

Závěr

Spojenci jsou opravdu napínavý válečný film, ve kterém nechybí milostná zápletka a ni překvapivé zvraty. Afrika v této době je poměrně exotickou a zajímavou kulisou, jenž rozhodně stojí za shlédnutí. My jsme nadšeni, že můžeme být u toho a tento film vám můžeme jenom doporučit. Brad Pitt a Marion Cotillard jsou v hlavních rolích skvělý a taktéž je na filmu velmi znát zkušená ruka režiséra. Na filmu Spojenci se jenom těžko hledají nějaká velká negativa. Podle nás je to zkrátka vyvážený a velmi povedený snímek, který rozhodně stojí za shlédnutí. My ale nechceme zůstat jenom u doporučování a pevně věříme, že si tento snímek vychutnáte s námi. Přejeme vám příjemnou a ničím nerušenou podívanou.