Film Viva online

Nové Irsko Kubánské drama Viva je tady online ke zhlédnutí. Přehrajte si ho přes internet naprosto pohodlně a zdarma. Příběh kluka jménem Jesus, který se živí jako kadeřník v nočním travesty klubu v Havaně a sní o tom, že se jednou stane velmi slavným. Působivý příběh, který vás určitě zaujme.

Exkluzivně a jenom pro vás je tady online ke zhlédnutí film Viva. S námi si ho přehrajete opravdu jedna báseň. Je to opravdu jednoduchý proces, jenž zvládne snad každý. Náš streamovací přehrávač je opravdu jednoduchý na ovládání a zacházet s ním zvládne snad každý. Navíc video s filmem Viva vám přinášíme ve skvělé audiovizuální kvalitě. Video je v HD rozlišení s krásně čistým zvukem a samozřejmě velmi jemným obrazem.

Film Viva online ke zhlédnutí a zdarma.

Recenze filmu

Za snímkem Viva stojí režisér Paddy Breathnach. Je to zkušený režisér středního věku původem z Irska. Na svém kontě má asi desítku velmi kvalitních filmů. Scénář napsal Mark O’Halloran, který je známý i jako herec. Menší roli si pak střihl i v tomto snímku. Jinak se ale můžeme těšit na herce jako například: Héctor Medina, Jorge Perugorría, Luis Alberto Garcia nebo Tomás Cao. Všichni společně pak vytvořili 100 minut dlouhý působivý film.

Premiéra v českých kinech byla stanovena na čtvrtek 26. 1. 2017. Vy si ho ale díky internetu můžete pustit prakticky kdykoliv.

Chlapec jménem Jesus se chce prosadit v travesty.

Příběh filmu nás zavede do současné Havany, kde se snaží prosadit mladík jménem Jesus. Je to citlivý kluk, který se v životě hledá. Jeho touha ho táhne do místního travesty klubu. Tady se nechá zaměstnat jako kadeřník, ve skutečnosti by ale sám rád v show účinkoval. Rodina je šokována, ale nakonec přeci jenom Jesuse podpoří. Všichni až na otce.

Pro Jesuse to bude dlouhá a dramatická cesta.

Jesus se s pomocí svého učitele připravuje na své první vystoupení. Nasává zkušenosti a zlepšuje se. A ono se to skutečně povede. Jeho vystoupení jako travestita má obrovský úspěch. Jesus je šťastný a nadšený, když v tom se z nenadání objeví jeho otec. Dříve býval elitním boxerem, teď už je jenom opilou troskou. Pro snažení svého syna nemá ale vůbec žádné pochopení. Dokonce si myslí, že mu v tom může zabránit. To znamená velmi tvrdé střetnutí dvou naprosto odlišných světů. Střetnutí, které prostě nemůže skončit dobře. Naštěstí nic není jenom černé.

Viva online

Dramatický film Viva online ke zhlédnutí. Působivý příběh chlapce Jesuse už tady na vás čeká ke zhlédnutí. Nenechte si ho ujít a přehrajte si ho právě s námi. Začneme od následující krátké ukázky, jenž vás určitě spolehlivě navnadí.

Závěr

Viva je velmi zajímavý a povedený film. Z popisu děje byste možná mohli získat tak trochu představu, že se jedná o artový film, na čemž je určitě trocha pravdy i když ne úplná. Je to nepochybně umělecky hodnotný film, jenž je ale natočený velmi lidskou a dobře vstřebatelnou formou. Ačkoliv je to teskný příběh o hledání sebe sama, tak občas mu nechybí ani nadhled a humor, což je jednoznačně pozitivní moment. Celkově je Viva kvalitní film s úžasnými hrdiny a líbí se nám. To je ostatně důvod proč vám ho nejenom doporučujeme, ale rovněž rovnou nabízíme online ke zhlédnutí. Pusťte si ho s námi a dobře se bavte. My vám přejeme příjemnou a ničím nerušenou zábavu.