Divoké vlny 2 online

Film Divoké vlny 2 online ke zhlédnutí. Pokračování legendárního animáku je konečně tady! U toho nemůžeme chybět ani my a právě proto jsme si pro vás tento snímek přichystali online ke zhlédnutí. Příběh tučňáka Cody Mavericka, který se rozhodl stát nejlepším surfařem na světě. Opustil svůj ledový domov, aby si splnil sen.

Pro všechny milovníky skvělé zábavy tady máme další úžasný animák Sony Pictures. Jsou to Divoké vlny 2 neboli v originále „Surf’s Up 2: WaveMania”. Dvojka povedeného animáku z roku 2007. Čekali jsme tedy dlouhých 10 let, ale výsledek snad stojí za to! Konečně tady máme film, který je doslova našlapaný vtipem a parádními akcemi na vlnách. U tohoto snímku se rozhodně nebudou nudit malý ani velcí. To je skvělé, protože nás čeká opravdu neotřelý příběh.

Divoké vlny 2 online ke zhlédnutí.

Recenze filmu

Divoké vlny 2 jsou nový animovaný film, který vás zaručena pobaví. Za snímkem stojí režisér Henry Yu, který je ve světě filmu poměrně nováčkem. Na druhou stranu nová energie není nikdy na škodu. Scénář pak napsal Abdul Williams, který rovněž patří mezi scénáristické zelenáče. Vždyť je to jeho teprve druhý film.Zajímavá byla i volba herců, které však v českém dabingu stejně neuslyšíme a tak je raději nebudeme ani zmiňovat.

Film měl premiéru v českých kinech od 19. 1. 2017, ale s tím si vy nemusíte dělat příliš velkou hlavu. To podstatné je, že s námi si můžete tento snímek přehrát hezky pohodlně a zdarma přes internet. Celé je to naprosto triviální. Zvládnete to určitě i vy a to na pouhých pár kliknutí myši. Film vám přinášíme v perfektní HD kvalitě, takže na vás čeká opravdu super filmový zážitek.

Surfující tučňák Cody se vrací.

A příběh? Kde bychom to byly, kdybychom nenakousli také něco z příběhu. To je ostatně na každém filmu přeci to hlavní. Tučňák Cody Maverick nebyl jako ostatní. Vždycky měl mnohem větší cíle a odhodlání. Šel si proto za svým snem stát se fenomenálním surfařem a sjíždět ty nejlepší vlny na světě. Podnikl za tím dlouhou cestu. Už před lety odešel ze svého domova zamrzlé planiny.

Na tropickém ostrově Pin-Guí se zúčastnil surfařského šampionátu. Jakkoliv se to zdálo nepravděpodobné tak v něm nakonec uspěl. Vyhrál a stal se skutečnou surfařskou osobností. Pro Codyho ale byla vždycky důležitější jeho cesta. Na ní potkat spoustu opravdu úžasných přátel jako například surfující kuře Joe a plavčice Lani.

The Hang 5 jsou nejlepší surfaři na světě!

Teď ale nastal čas otevřít novou kapitolu. Zdokonalit se ve surfování, poznat nová místa a lidi a hlavně se u toho parádně bavit! Proto se celá naše parta vydá za„The Hang 5” – legendární pěticí surfařů, kteří vlnám rozumí jako nikdo. Právě s nimi se chce Cody vydat na legendární pohřebiště surfařů a sjíždět ty nejdivočejší vlny v bouři. Ačkoliv je tahle sympatická pětka vezme pod svá ochranná křídla, tak úspěch není vůbec jistý.

Divoké vlny 2 online

Film Divoké vlny 2 online ke zhlédnutí pro vás. Nový animák od Sony Pictures vypadá opravdu nadějně. Stojí ale opravdu za to? Na to už si musíte odpovědět sami. Video ale vydá za tisíc slov a proto vám snad následující ukázka v podobě traileru napoví.

Závěr

Divoké vlny 2 je super animák. Pohodové dobrodružství, které v sobě má velký kus napětí, ale hlavně humoru. Samozřejmě nechybí nikdo z předchozího dílu a nová partička „The Hang 5” je také celkem sympatická. Cody se toho od nich leccos naučí, což je jenom dobře. Film nás zavede do krásných prostředí a nebudou chybět ani roztomilý malý tučňáčci. Co více si jenom přát? Už snad nic. Každopádně věříme, že tomuto filmu dáte šanci a budete se s ním královsky bavit tak jako ostatně my. Divoké vlny 2 jsme pro vás přichystali online ke zhlédnutí na této webové stránce. Přehrajte si je online hned teď!