Film Pirko online

České drama Pirko online ke zhlédnutí. Opravdu povedený a hluboký snímek na vás čeká k přehrání přes internet. S námi si ho můžete pustit jednoduše a kdykoliv se vám jenom zamane. Příběh Martiny alias Shakiry, která vyrostla v dětském domově. V osmnácti letech odchází nepřipravena a s naivními představami.

Exkluzivně pro vás tady máme online ke zhlédnutí film Pirko. Přímo zde na této webové stránce si ho můžete přehrát opravdu pohodlně. Zvládne to snad úplně každý. Pirko je opravdu působivý i když možná až dost temný film. I takový ale život bývá a člověku nezbývá nic jiného, než s tím počítat. O to víc si možná uvědomíte, jak šťastný život žijete.Každopádně právě proto byste si tento snímek rozhodně neměli nechat ujít. Pirko asi nebude bořit kina ani trhat rekordy divácké návštěvnosti. Na druhou stranu je to ale film, který má příběh a obsahuje hluboké poučení.

Film Pirko online ke zhlédnutí.

Recenze filmu

Pirko je Česko – Slovenský film, za kterým stojí režisérská a manželská dvojice Lucia Klein Svoboda a Petr Klein Svoboda. Větší zkušenosti má paní Svobodová, která má na kontě kolem desítky filmů, většinou televizních. Ona je ostatně i autorkou scénáře. Film staví na mladých neznámých tvářích, ale v menších rolích se objeví i známý herci. Můžeme se tak těšit na: Dominiku Zeleníkovou, Martinu Finger, Bolka Polívku, Janu Plouharovou, Štěpána Kozuba, Juraje Igondu nebo třeba Juraje Kemka.

Film měl premiéru ve čtvrtek 19. 1. 2017, s čímž si ale vy nemusíte dělat příliš starosti. Dostat se ke kvalitních filmům nebývá vůbec jednoduché, ale my vám prozradíme jak na to. Čeká vás celkem 92 minut kvalitní podívané.

Martině je osmnáct let a musí opustit dětský domov.

Tím se dostáváme k samotnému příběhu, jenž vypráví o Martině. Mladé dívce, která nikdy nepoznala svojí rodinu. Vyrůstala v dětském domově, kde se o ní sice postarali, ale vůbec jí nepřipravili na to, co jí čeká, až v domově skončí. Její představy o životě venku vytvářeli hlavně romantické seriály, které sledovala každý den. Jenže venku zjistí, že je všechno jinak.

Brány ústavu opouští ve svých osmnácti. Na cestu dostane pár korun v obálce, amulet pro štěstí od kamarádky a hlavou plnou velmi naivních představ. Martina už si představuje krásný a svobodný život, který chce strávit se svou láskou Romanem, kterého potkala v dětském domově. Bez váhání se za ním vydá do Prahy. Jenže realita velkoměsta je úplně jiná.

Život venku je mnohem tvrdší, než se zdá.

Roman už se v Praze zabydlel ve špatném slova smyslu. Chytl se party, která pije, bere drogy a dělá výtržnosti. Stará láska pro něj znamená jenom další vítaný zdroj příjmu. A tak Martinu prodá pasákům. Ti se k ní samozřejmě nechovají v rukavičkách. Na denním pořádku je bytí, psychické trýznění a režim horší než ve vězení. Martina se ale nevdává a s nepřízní osudu tvrdě bojuje a i díky tomu nakonec dojde za štěstím.

Pirko online

Působivý dramatický film Pirko je tady online ke zhlédnutí. Přehrajte si následující video ukázka, až víte, zda vás tento snímek zaujme a nebo ne. Rozhodně je hodně o co stát. Vy už si ale jistě uděláte názor sami.

Závěr

Pirko je opravdu silné drama. Chvílemi budí skoro dojem dokumentu, i když tomu tak není. Každopádně je to živý snímek, který vychází z reálného života a podobné příběhy se v mnoha podobách jistě stali a ještě stávají. Příběh Martiny je dramatický, ale nesmírně zajímavý. Je to hrdinka, která na začátku odchází z dětského domova s velmi naivními představami. Čeká jí velmi tvrdé střetnutí se skutečností. Každopádně nepřestává bojovat za to, aby se její život konečně dočkal i šťastnějších okamžiků. Pirko je velmi působivý snímek, který vám můžeme všemi deseti doporučit. Rozhodně nemeškejte čas a přehrajte si ho s námi na pár kliknutí myši. Přejeme vám hezkou a nerušenou podívanou!