Robinsonův ostrov online

Reality show Robinsonův ostrov TV Nova online ke zhlédnutí. Pojďte si přehrát novou dobrodružnou podívanou. Seriál z tropického ostrova, kde bude parta Čechů bojovat o to, kdo bude nejlepší. Čekají je nástrahy jungle, boj o jídlo, ale i soupeření mezi sebou navzájem!

Legendární koncept Surivor neboli „Kdo přežije” se opět vrací na české televizní obrazovky! To všechno zásluhou televize Nova, která si pro nás tuto adrenalinovou show připravila v premiéře od středy 18. Ledna 2017. Pokud i vy máte rádi dobrodružství, krásné tropické ostrovy, ale i ostré soupeření v reality show, tak vás tento pořad rozhodně nesmí minout. Osmnáctka velmi různých soutěžících se bude snažit poprat s krajinou divoké Samoy. Půjde jim o dobrodružství a životní zážitek, ale stejně tak i o velmi atraktivní výhru. A samozřejmě také o titul novodobého českého Robinsona Crusoe.

Robinsonův ostrov online ke zhlédnutí.

Základní info

Robinsonův ostrov staví na docela známém konceptu Survivor, který měl premiéru v roce 2000. Od té doby už se vysílal hned několikrát i u nás a to dokonce i v české mutaci. TV Nova nám pustila hned několik řad, z nichž ne všechny se odehrávali v tropickém ráji. Dočkali jsme se i sérií z Afriky nebo Austrálie. Nyní se tedy pořad vrací v nové a moderní podobě.

Princip je přitom poměrně jednoduchý. Opět tady máme osmnáct soutěžících, kteří jsou bez ladu a skladu vyloženi na pustém tropickém ostrově. Konkrétně se natáčelo na tropickém ostrově Samoa. Soutěžící dostanou jenom ty nejnutnější věci na přežití a je čistě jenom na nich jak se o sebe postarají. Čeká je toho opravdu hodně. Musí si vytvořit přístřeší, zajistit si bezpečnost, sehnat potravu a spoustu dalších věcí. Musí spolupracovat jako jeden team, zároveň se ale musí svých spoluhráčů bát, protože jsou to jenom oni, kdo je může zase poslat domů nebo rozhodnout o jejich úspěchu!

Který trosečník soutěž vyhraje?

Výhra je přitom velmi lákavá. Hraje se o dva a půl milionu korun a titul prvního českého Robinsona. To jsou zkrátka věci po kterých touží opravdu mnoho dobrodruhů. Zaplnit osmnáctičlenné startovací pole nebylo opravdu nic moc těžkého. Můžeme se těšit na ženy i muže, mladé i staré, pohodáře i nerváky. V této sestavě dostalo své místo mnoho zajímavých lidí a každý si jistě najde právě toho svého oblíbeného hrdinu.

Návrat legendární reality show Survivor - Kdo přežije!

Pravidla soutěže

Princip soutěži jinak zůstává stejný. Osmnáct soutěžící se rozdělí do dvou stejně početných kmenů, kteří proti sobě budou soupeřit. Naše kmeny dostali jméno Callao a Tabon. Callao má červenou barvu, ve znaku má část filipínského znaku pro slunce. Druhý kmen má vlajku modrou se symbolem válečníka. Dalším důležitým bojem jsou dovedností soutěže. Ty jsou buď teamové, ve kterých proti sobě soupeří celé kmeny a nebo individuální. Trofejí je to nejcennější, co může člověk získat a to je imunita. Pomyslnou novinkou je pak i skrytá imunita, kterou soutěžící mohou použít kdykoliv a dokonce jí i předat někomu jinému.

Také jste toužili po tom octnout se na pustém ostrově a stát se novodobým Robinsonem Crusoe?

Důležitou roli samozřejmě bude mít i kmenová rada, kdy se bude rozhodovat o vyřazení jednotlivých soutěžících. Vyřazení soutěžící pak rozhodnou o celkovém vítězi. To je ještě daleko, ještě předtím nás čeká dlouhá a napínavá podívaná. Úžasné dobrodružství za hranicemi všedních dní!

Robinsonův ostrov online

Reality show Robinsonův ostrov online ke zhlédnutí. Videa se všemi odvysílanými díly této nové soutěže TV Nova už na vás čeká. Můžete si je pustit pohodlně přes internet – nejenom na webu novaplus.cz.

Závěr

Robinsonův ostrov je skvělá reality show, která staví na už osvědčeném konceptu Survivor. Je to jeden z pořadů, který odstartoval vlnu záliby v reality show. To už bylo ale téměř před dvaceti lety a tak je hodně příjemné, že se tato show přeci jenom znovu vrací na televizní obrazovky. Obzvláště teď v zimě, kdy výlet do tropického ráje obzvláště bodne. Kdo by si nepřál se v současných třeskutých mrazech vydat do tropického ráje. No to mi povězte, protože by to musel být asi naprostý blázen. Každopádně nás čeká napínavá reality show, kde nebude nouze o dobrodružství a zajímavé situace. Celkově se na to dívá prostě skvěle a my vám Robinsonův ostrov můžete jedině doporučit. Nejenom pro všechny cestovatele by měla být povinnost si to pustit. Tak na co ještě čekáte? Pusťte si to a my vám přejeme příjemné chvilky.