Seriál Bohéma online

Nový český seriál Bohéma online ke zhlédnutí. Pojďte si s námi přehrát přes internet působivý český seriál o největších českých hercích i historii filmových ateliéru na Barrandově. Jsou to jejich životní příběhy, které byly v mnohém zajímavější, než role, které ztvárnili na filmovém plátně. Dočkali se vrcholného uznání, stejně jako zatracení. To všechno v napínavém seriálu České televize.

Exkluzivně na této webové stránce jsme pro vás připravili online ke zhlédnutí seriál Bohéma, který si budete moci pustit opravdu pohodlně a jednoduše. Jedná se o šestidílný seriál, se kterým přišla ČT 1 na začátku roku 2017. První díl měl konkrétně premiéru v neděli 15. 1. 2017 na prvním programu v hlavním vysílacím čase. Jedná se o životopisné, historické drama, který popisu klíčové okamžiky života nejznámějších českých herců v pohnutém dvacátém století. Vy můžete být jednoduše u toho, protože jsme seriál Bohéma pro vás připravili online.

Seriál Bohéma online ke zhlédnutí.

Příběh seriálu

Za vším stojí režisér Robert Sedláček. Ten točit ostatně už trochu podobný seriál České století, jenž pojednával o klíčových okamžicích české historie. Tentokrát si vzal téma více kulturní, i když i do něj se také více méně promítala rovněž politika. Sedláček je zkušený režisér a tak mu promineme i jeho patolízalství a to, že přišel na předávání státního vyznamená jako bukvice v mikině. Scénář seriálu napsala Tereza Brdečková a za kameru se postavil Petr Koblovský.

Co se týká hereckého obsazení, tak se můžeme těšit na ty nejlepší české herce jako například Michal Dlouhý, Vladimír Javorský, Jaroslav Plesl, Saša Rašilov nejml., Judit Bárdos, Michal Balcar, Ondřej Pavelka, David Novotný, Václav Jiráček nebo mladý a nadějný Vladimír Polívka.

Nový český seriál o nejlepších létech našeho filmu.

Příběh nás zavede do filmových studií na Barrandově. Ty za první republiky doslova vykvetli. Byly vybaveny tou nejmodernější technikou. Přišli skvělý režiséři i herci. Začalo se točit opravdu nebývalým tempem. Kdo nasedl do tohoto kolotoče, tak si mohl připadat jako v krásné pohádce. Sláva, peníze, obdiv, umění i moc. Skoro jako by Barrandov ukazoval novou éru. Jenže co přišlo nikdo nečekal.

Barrandovská studia vzkvétala i v době, kdy venku zuřila válka.

Hitler a Goebbels změnili film. A překvapivě k lepšímu. Investovali do něj opravdu masivní prostředky. Sami filmy milovali a hlavně věděli, že jsou skvělým nástrojem propagandy. A když ne propagandy, tak alespoň zapomnění podle antického hesla: „chléb a hry”. Proč myslíte, že se za války točilo tolik komedií? No přeci aby lidé zapomněli na všechnu tu hrůzu kolem.

Po válce na tom byl český film skvěle, rozjetá filmová mašinérie ostatně hned mohla pomoci další zhoubné ideologii.

Seriál Bohéma online

Nový český seriál Bohéma o pozadí českého filmu online ke zhlédnutí. Přehrajte si přes internet tento fascinující český seriál, který vás pobaví a zároveň prozradí i spoustu zajímavého z historie.

Závěr

Bohéma je opravdu nesmírně zajímavý seriál. Historická minisérie, která je nejenom poutavá, ale rovněž také i poučná. Taková kombinace se vidí opravdu málokdy. Seriál jako celek se nám tak opravdu upřímně líbil a proto ho můžeme i vám doporučit online ke zhlédnutí. S námi si ho navíc můžete pustit opravdu nesmírně jednoduše a zdarma. To je šance, kterou byste určitě měli využít. Nám nezbývá nic jiného, než vám popřát příjemnou a ničím nerušenou podívanou.