Seriál Vyšehrad online

Nový online seriál Vyšehrad online ke zhlédnutí. Přehrajte si přes internet nový český seriál z fotbalového prostředí. Chlast, děvky, korupce, rychlé auta a mičuda. Takový je příběh fotbalisty Juliuse Lavického, který ukazuje to nejlepší i nejhorší z českého fotbalu.

Exkluzivně pro vás máme seriál Vyšehrad. Nový český seriál, se kterým přišel portál Obbod.com, který je vlastně moderní náhradou za televize. Podobně jako Stream.cz nebo zahraniční Netflix přichází s prémiovou českou tvorbou, která má ambice zaujmout svou kvalitou. Seriál je složený z krátkých 10 minutových epizod, v čemž se evidentně inspiruje u Streamu, kde je legendární kancelář Blaník nebo Autobazar Monte Carlo asi tak stejně dlouhý. Čeká nás zběsilá jízda u které rozhodně chcete být. Seriál se vysílá od konce roku 2016 a čeká nás celkem desátý díl.

Seriál Vyšehrad online ke zhlédnutí.

Příběh seriálu

Hlavním hrdinou seriálu je Julius „Lavi“ Lavický. Velmi nadaný fotbalový útočník. Opravdový talent, který čutání s mičudou miluje. Bohužel to není jediné co miluje. Má ale rád i šukání, party, alkohol a zkrátka každou příležitost, kdy se může dobře bavit. To bohužel trochu nejde dohromady s kariérou vrcholného sportovce. A tak přichází v jeho práci velký zlom. Je vyhozen z FC Sparta Prahy. Z nejlepšího klubu u nás si teď musí hledat jiné angažmá. Jenže pro jeho úlety ho nikde jinde v první lize nechtějí. Samozřejmě ani v jeho milované FC Barcelona, kam by rád sám zamířil.

Nakonec musí Julius Lavický hledat působiště až v pralesním klubu Vyšehrad. Není to sice žádné terno, ale aspoň mu něco zaplatí a je to v Praze. Pomůže mu to nějak se vzchopit a nebo se svého divokého řádění jenom tak nevzdá. To je velká otázka, na kterou se společně všichni podíváme.

Vyšehrad je rodinný klub, který je řízen velmi disciplinovaně charismatickým majitelem.

Julius "Lavi" Lavický v akci na hřišti.

Julius Lavický se svým sytě žlutým čírem je opravdu nepřehlédnutelná persona. Na jednu stranu je to blbec jako poleno, ale na druhou je s ním zase sranda. Co víc si přát. Navíc je to osobnost, která může personifikovat veškeré skandály českého fotbalu nejméně za 20 let. A že jich bylo požehnaně. Však to znáte všechny ty divoké party, zaplacené prostitutky, bouračky a korupční skandály na které vznikaly dokonce i divadelní hry.

Skvělý komediální seriál ze života.

Za seriálem stojí dvojice režisérů: Jakub Štáfek a Martin Kopp. Ač mladí, tak oba dva patří mezi velmi zkušené tvůrce, kteří se zaměřují hlavně na seriály. Mají za sebou opravdu celou řadu projektů. Velmi silné je i scénáristické obsazení v podobě Tomáše Vávry a Petra Kolečka. Oba dva patří opět mezi zkušené. Například Petr Kolečko je autorem nejlepších seriálů poslední doby, jako třeba Vinaři, Čtvrtá hvězda nebo Marta a Věra.

Silné je i herecké obsazení, ve kterém najdeme i známé herce. Společně se tak můžeme těšit například na: Jakuba Štáfka, Jakuba Prachaře, Ondřeje Pavelku, Jaromíra Bosáka, Moniku Timkovou, Kristýnu Maléřovou-Podzimkovou nebo Johanu Freywaldovou.

Všechny díly seriálu Vyšehrad online

Přehrajte si přes internet seriál Vyšehrad přes internet. Nový český seriál z fotbalového prostředí přináší opravdu nečekaně skvělou zábavu. Nenechte si to ujít ani vy. K vidění je na Youtube, kam ho podle všech indicií dávají sami tvůrci, což je opravdu revoluční a velmi chvályhodný počin.

Závěr

Vyšehrad je opravdu ambiciózní projekt, který se opravdu povedl. Konečně tady máme ryze český seriál, kterému nechybí zajímavé postavy, vybroušené příběhy a hlavně humor. Je to zkrátka svižný internetový seriál, který v krátké stopáži zvládne opravdu maximálně pobavit. Tenhle miniseriál vám zkrátka můžeme doporučit a doufáme, že se u toho budete skvěle bavit. Vyšehrad je opravdu exkluzivní seriál plný zábavných momentů. I po technické stránce je všechno na perfektní úrovni a jenom těžko se hledá nějaká větší chyba. Užijte si s Vyšehradem spoustu skvělé fotbalové zábavy!