Rozpolcený online

Film Rozpolcený online ke zhlédnutí. Nový americký hororový thriller je tady pro vás připraven. Kolik osobností se může vejít do jednoho člověka? Včetně těch zvířecích? V Kevinovi se jich skrývá 23 a je to pravděpodobně nejvíce rozpolcený člověk na světě. Je to jeho dar, ale především prokletí. Teď bude ubližovat druhým.

Přímo zde na této webové stránce jsme exkluzivně a jenom pro vás přichystali snímek Rozpolcený nebo také v originále „Split”. Je to velmi působivý horor režiséra a scénáristy M. Night Shyamalana, který sází na opravdu vyhrocenou a temnou atmosféru. Zkrátka a jednoduše je to film, jenž si za žádnou cenu nemůžete nechat ujít. S námi k tomu navíc budete mít opravdu jedinečnou příležitost, protože jsme si tento 116 minut dlouhý thriller přichystali online ke zhlédnutí. Na našem webu najdete video v perfektní HD kvalitě, kterou si navíc vychutnáte na jakémkoliv přehrávači. Tak dost slov a pojďme do toho.

Film Rozpolcený online ke zhlédnutí.

Recenze filmu

Night Shyamalan není ve světě filmu žádným nováčkem. Tento zkušený režisér a filmový tvůrce má na kontě celou řadu skvělých filmů. Jeho asi nejznámějším výtvorem je Šestý smysl s Brucem Willisem. Kromě toho ale natočil i legendární horor Vesnice a celou řadu dalších a velmi kvalitních mysteriózních thrillerů. To je něco co nenechává klidné ani nás. Právě proto jsme si pro vás snímek Rozpolcený připravili online ke zhlédnutí.

Do českých kin se film dostal od čtvrtka 19. 1. 2017 a zaznamenal poměrně solidní divácký úspěch. Vy si ale můžete udělat vlastní názor. Ostatně právě proto se vám snažíme celý film i trochu přiblížit.

Působivý hororový thriller.

Kevin je nemocný člověk, který trpí tím, že jeho tělo sdílí různé osobnosti. Doposud jich bylo 23, každou chvíli se má ale objevit další. Problém je, že tato osobnost bude mnohem nebezpečnější, než všechny před ní. Na vlastní kůži to dostanou šanci pocítit tři mladé studentky. Kevin se ze začátku chová jako otec jedné z nich. Po cestě je ale uspí chloroformem a odtáhne do sklepení své odlehlé chaty.

Dívky brzy poznají, že je to opravdu vyšinutý magor, který má mnoho rozpolcených osobností. A tak chvíli proti nim sedí opravdu milý a sympatický chlapík a o chvíli později zase sadistický psychopat. Moc na pohodě mu nepřidávají ani návštěvy jeho matky nebo malého Hedwiga. Všechno to jsou totiž jenom výplody jeho mysli.

Kevin má v sobě 23 osobností a brzy se má probudit další.

Kevin je pod pravidelným dohledem psycholožky (skutečné), která se mu snaží pomoci, ale těch osobností je prostě příliš mnoho a i ona to přestává zvládat. Vyznat se v jeho hlavě se pokouší i jedna z vězněných dívek jménem Casey. Je nejsilnější a myslí si, že jí to pomůže k útěku. Času ostatně není nezbyt, protože to vypadá, že se v Kevinovi probouzí další osobnost a už podle prvních náznaků je opravdu čeho se bát!

Rozpolcený online

Film Rozpolcený online ke zhlédnutí. Přehrajte si přes internet očekávaný hororový thriller Rozpolcený, jenž jsme pro vás přichystali online ke zhlédnutí. S námi si ho pustíte opravdu jednoduše na pár kliknutí myši. Stojí vůbec celý film za to? Udělejte si vlastní názor.

Závěr

Film Rozpolcený se mi opravdu hodně líbil. Konečně tady máme hororový thriller, který je opravdu napínavý a přitom má atmosféry na rozdávání. S tímto snímkem zkrátka nešlápnete vedle, což je jenom dobře. Režisér M. Night Shyamalan patří mezi skutečnou filmařskou špičku. Je pracovitý režisér, který si často ke svým snímkům píše i scénáře a na výsledné kvalitě je to opravdu hodně vidět. Perfektní herecký výkon odvedl také představitel hlavní role James McAvoy, který byl opravdu úžasný a neopakovatelný. Ostatně hrát několik desítek rolí v jednom filmu to se opravdu jenom tak někomu nepoštěstí. Všechny verze Kevina přitom byli uvěřitelné a jedinečné. Pokud patříte mezi fandy žánru horor, tak toto si rozhodně nenecháte ujít. A my vám k tomu popřejeme příjemnou a ničím nerušenou zábavu.