Přehrát online Anděl Páně 2

Přehrajte si zdarma přes internet novou českou pohádku Anděl Páně 2. Anděl Petronel a čert Uriáš se budou muset vydat na zemi, protože se jim tam zakutálelo jablko poznání. A oni ho musí přinést zpátky Pánubohu. Naštěstí se právě slaví Mikuláš, takže snadno splynou s davem.

Oblíbená česká pohádka Anděl Páně z roku 2005 od režiséra Jiřího Stracha se konečně dočkala pokračování. Režisér ho sice původně ani neplánoval, ale nakonec se přeci jenom dal přemluvit. Velkou zásluhu na tom má to, že pohádka zlidověla, a také to, že Marku Epsteinovi se podařilo napsat kvalitní scénář. Velmi potěší, že se také podařilo opět dát dohromady perfektní herecké obsazení. Pánaboha si zahrál Jiří Bartoška, popleteného anděla Ondřej Trojan, čerta Jiří Dvořák. Dál se pak můžeme těšit na Vicu Kerekes, Annu Čtvrtníčkovou, Jiřího Bartošku, Bolka Polívku, Vojtěcha Dyka nebo skvělého Pavla Lišku, který si opět střihne vedlejší roli čerta.

Co je navíc velmi sympatické je i to, že titulní píseň k filmu nazpíval Karel Gott se svou dcerou. A z výsledku je sám mistr velmi spokojený.

Přehrát online Anděl Páně 2

Příběh filmu Anděl Páně 2

Anděl Petronel si připadá takový nějaký nevyužitý. Hlídá nebeskou bránu, což je poměrně rutinní práce, kde se nic moc neděje. Sám si myslí, že má na víc a poťouchlý čert Uriáš mu v tom jenom přikyvuje. Rádi mu ať ochutná ze zakázaného stromu jablko poznání. Pak bude vědět to samé co Pánbůh. Petronel se nechce nechat zlákat, ale přeci jenom po jablku pokukuje. Nakonec se s čertem tak trochu popere a jablko jim upadne a zakutálí se až na zem. To se samozřejmě Pánubohu vůbec nelíbí a proto je pošle, aby ho přinesli zpátky.

Právě je předvečer slavného svátku svatého Mikuláše. Krajina je zakrytá sněhem a všude panuje sváteční atmosféra. Tedy skoro všude, protože někteří lidé v honbě za mamonem zapoměli, o čem vlastně ty vánoční svátky jsou.

Nová česká pohádka režiséra Jiřího Stracha.

Pro čerta a anděla je to ale velmi výhodná situace. Všude okolo se potuluje spousta lidí v přestrojení a oni tak nejsou vůbec nápadní. Dokonce dostanou i několik nabídek k práci, které s radostí využijí. I když to tedy nedopadne moc dobře. Na zemi se ale seznámí se spoustou zajímavých lidí. S malou Anežkou a její krásnou maminkou Magdalenou, partou nepoctivých koledníků, vydřiduchem Košťálem i sympatickým Párkařem. Petronel a Uriáš musí odhalit o čem je opravdu kouzlo svátků, aby se vše mohlo obrátit k lepšímu.

Anděl Páně 2 online

Trailer k filmu Anděl Páně 2 online ke zhlédnutí. Následující video ukázka vám ukáže to nejlepší z filmu a zasvětí vás do atmosféry této pravé české pohádky.

Hodnocení

Anděl Páně 2 se opravdu povedl! Možná ještě více než jednička. Před režisérem Jiřích Strachem musíme opravdu smeknout, protože vytvořil poutavý film, ve které je spousta humoru, lásky, krásné vánoční atmosféry a samozřejmě také hereckých výkonů. Anděl Páně 2 v tomto ohledu opravdu nezklame. Film šel do kin od 1. 12. 2016, ale věříme, že vy si ho prostě nenecháte ujít za žádných okolností. Tak pojďte do toho s námi a dobře se bavte!