Rogue One: Star Wars Story online

Film Rogue One: Star Wars Story online pro vás. Přehrajte si přes internet nový a očekávaný snímek ze světa hvězdných válek! Rogue One už na vás čeká ke zhlédnutí přímo zde na této webové stránce. Film režíroval mladý Gareth Edwards a je to úplně nový příběh pouze zasazený do universa Star Wars.

Pokud máte rádi příběhy rytířů Jedi jako miliony dalších lidí na celém světě, tak jste na té správné webové stránce. Přímo zde a jenom pro vás jsme exkluzivně přichystali ke zhlédnutí film Rogue One: Star Wars Story, který si můžete přehrát opravdu jednoduše a doslova na pár kliknutí myši. My jsme pro vás film sehnali ještě před jeho oficiální předpremiérou a díky tomu si ho můžete pustit ve výborné kvalitě přímo zde. Pro aktivaci přehrávače se jenom přihlaste v horní části stránek.

Nový film ze světa Star Wars!

Recenze filmu Rogue One: Star Wars Story

Rogue One: Star Wars Story je příběh ze světa Star Wars nikoliv ale plnohodnotné pokračování. Zkrátka je to film s úplně novými hrdiny a vlastním příběhem. Celá galaxie je na nohou, protože se dávají do pohybu mocné síly, které si přejí jí podmanit. Přesouváme se do okamžiků, kdy vzniká Galaktické impérium. V té době ještě zdaleka nebudí strach a někteří si od něj dokonce slibují pozitivní změny. Jenom opravdu vysoce postavení lidé, vědí jak moc zlé to je, protože zájmy impéria jsou velmi temné. Jde jim jenom o absolutní moc a nadvládu, kterou si chtějí vynucovat těmi nejmocnějšími zbraněmi.

Tyto zbraně bezohledně testují na odlehlých koutech galaxie. To ale není zdaleka všechno. Chtějí zbraň, která bude schopná ničit celé planety. Hvězdu smrti! Její plány už existují a dokonce započala i stavba. Pokud bude dostavěna, tak je velmi pravděpodobné, že impérium zvítězí a bude tak moc realizovat veškeré své zájmy.

Rogue One: Star Wars Story online.

To je něco, čemu se musí Jyn Ersa postavit. Dává dohromady malou skupinu těch nejodvážnějších rebelských bojovníků. Je to prapodivná směs osob, které jsou mnohdy velmi zvláštní. Jsou to ale právě jejich jedinečné schopnosti, které jim můžou pomoci se lépe dostat k cíli své mise. Musí ukrást plány hvězdy smrti. To je smrtelně nebezpečný úkol, do kterého by jenom tak někdo normální nešel.

Film Rogue One: Star Wars Story režíroval mladý britský režisér Gareth Edwards, který má na kontě jenom pár snímků. Velmi úspěšný byl například jeho film Godzilla z roku 2014 nebo Zakázaná zóna z roku 2010. Scénář k filmu napsali Tony Gilroy a Chris Weitz. Oba dva patří mezi poměrně zkušené scénáristy. Co se týká hereckého obsazení, tak důvěru dostali například: Felicity Jones, Mads Mikkelsen, Alan Tudyk, Ben Mendelsohn, Diego Luna, Forest Whitaker, Riz Ahmed, James Earl Jones, Jimmy Smits nebo Warwick Davis. A jak dopadl výsledek jako celek?

Rogue One: Star Wars Story online

Video s ukázkou snímku Rogue One: Star Wars Story. Pojďte nasát trochu atmosféry nového Star Wars a pusťte si jeho video online. Určitě vás nezklame.

Závěr

Nový Rogue One: Star Wars Story vypadá jako vcelku hodně povedený film. Očekávání byla samozřejmě hned od začátku až neskutečně vysoká, ale to určitě není na škodu. Vždyť si přeci zasloužíme se dívat jenom na to absolutně nejlepší a značka Star Wars má dobré jméno a miliony fanoušků. O to větší má pak člověk radost, že se to celé povedlo. Studio Walt Disney dalo očividně producentovi dost volnou ruku, čehož je důkazem i hojné obsazení mladých a neokoukaných tváří. Výsledek, ale sto jí rozhodně za to. Rogue One je úchvatný příběh s dechberoucím zpracování. Na efektech a akčních scénách se rozhodně nešetřilo, což se celkově projevuje na filmu jenom pozitivně. Nám se prostě film líbí a proto máme Rogue One: Star Wars Story online přichystaný i pro vás. Tak si ho rozhodně nenechte ujít a dobře se bavte!