Pořad Teď vaří šéf online

Kuchařská show Teď vaří šéf Zdeňka Pohlreicha online ke zhlédnutí. Skvělá show čistě jenom o vaření, takový je zbrusu nový pořad televize Prima. Zdeněk Pohlreich dlouhou dobu ve svém oblíbeném pořadu Ano, šéfe jenom kritizoval. Nyní nám ale v Teď vaří šéf! ukáže, že i on sám vařit opravdu umí. Ukáže nám jak udělat opravu úžasné lahůdky i doma.

Pořad Teď vaří šéf online pro vás. Přímo zde máte tu výjimečnou možnost pustit si pořad Teď vaří šéf s excelentními výkony Zdeňka Pohlreicha. V televizi se show vysílá na Primě každou neděli večer od 18:00.  S námi si jí ale budete moci pustit pohodlně online kdykoliv jenom budete chtít. Jednodušší to už skutečně být ani nemůže. Máme pro vás obsáhlý archiv mnoha už odvysílaných dílů tohoto pořadu a samozřejmě se vždy snažíme přidávat i ty nejnovější. Video se seriálem pro vás máme v perfektní kvalitě a navíc bez otravných reklam.

Teď vaří šéf online ke zhlédnutí.

Koncept pořadu Teď vaří šéf

Celý koncept pořadu je vlastně jednoduchý. Teď vaří šéf je kuchařská show, ve které jde hlavně a jenom o vaření. Máme tady sympatického Zdeněčka a ten nám v každém díle připraví nějaký dobrý předkrm, hlavní chod, dezert a nápoj. Tedy kompletní luxusní menu. A slovo luxusní opravdu neházíme jenom tak do větru. Zdenda není žádný Babica a tak vaří jenom z prvotřídních surovin. Poradí jak je vybrat, jak o ně s láskou pečovat a hlavně jak je zužitkovat.

Zdeněk Pohlreich nám ukáže jak vařit.

Zdeňek Pohlreich je opravdu mistrem svého řemesla. Veškeré kuchařské postupy má v malíku a moc dobře ví jak je u jídla důležitá nejenom chuť, ale i prezentace. Na jeho řádění v kuchyni je opravdu radost se dívat a recepty, jenž vytváří jsou hotové orgie. Opravdu úžasné dobrůtky, u kterých člověk slintá i jenom pohledem přes obrazovku. Samozřejmě prozradí i různé fígle, které patří do kuchyně a ušetří námahu i starosti nás běžných smrtelníků.

Čeká nás spousta luxusních dobrot.

Recepty Zdeňka Pohlreicha jsou originální a chutné, ale zároveň dostupné i pro normálního člověka. Skutečně to není nic, co byste si s trochou píle nemohli uvařit ani vy sami. Jde tam skutečně jenom o ten nápad. Většinou také vaří z běžně dostupných surovin, takže se nemusíte bát, že by se vám nepodařilo nic podobného sehnat. Některé recepty typicky na drinky jsou opravdu velmi jednoduché. Zdeněk se nevyhýbá žádnému jídlu, což je ostatně na něm trochu i vidět. Poradí jak na dietní salátky, které budou chutné, ale také na maso, jenž bude úplně božské. A ty dezerty, ty milujeme asi nejvíc. Takový čokoládový fondán skutečně není moc složitý, ale užije si ho snad naprosto každý.

Skvělá je i celková atmosféra pořadu. Ten se totiž natáčí venku na krásné farmě. Všude okolo je vidět příroda a Zdeněk roztáčí pánvičky v krásné dřevěné pergole. I vizuální stránka pořadu je tak velmi povedená a skvěle dokresluje celkovou atmosféru.

Teď vaří šéf online ukázka

Video s ukázkou pořadu Teď vaří šéf online. Taková malá vábnička, která vás snad zaujme k tomu, abyste si tuto jedinečnou kuchařskou show, co nejdříve pustili.

Závěr

Teď vaří šéf je skutečně hodně povedená show. Je to pořad čistě o vařením a ničem jiném. Samozřejmě zasazený do krásného prostředí venkovské farmy, jenž celý tento pořad pozvedává ještě výše. Zdeněk je velmi sympatický kuchař a své řemeslo ovládá opravdu dokonale. Tento pořad vám proto můžeme jenom doporučit. Je to také ostatně hlavní důvod, proč jsme přichystali Teď vaří šéf online ke zhlédnutí na této webové stránce. Víc už k tomu není moc co dodat. Pokud rádi vaříte, tak si to celé rozhodně nenechte ujít. Přejeme vám příjemnou a ničím nerušenou podívanou.