Film Hacksaw Ridge: Zrození hrdiny online

Válečné drama Hacksaw Ridge: Zrození hrdiny online pro vás. Působivý americko australský film natočený podle skutečných událostí režisérem Melem Gibsonem. Přesně takový bude tento epický snímek, jenž rozhodně stojí za zhlédnutí. Je to příběh Američana Desmonda Dosse, který z přesvědčení vstoupil do armády, zároveň ale odmítl nosit zbraň.

Přímo zde na této webové stránce vám přinášíme opravdu zajímavý a napínavý válečný film Hacksaw Ridge: Zrození hrdiny. S námi si ho můžete pustit opravdu jednoduše a zdarma online. Film měl premiéru v kinech ve čtvrtek 10. 11. 2016 s námi si ho ale budete moci přehrát hezky pohodlně a zdarma kdykoliv jenom budete chtít. To je opravdu jedinečná příležitost, které byste rozhodně měli využít co možná nejdříve. Film natočil kontroverzní Mel Gibson, který je známý nejenom jako herec, ale i autor velmi osobitých snímků.

Film Hacksaw Ridge: Zrození hrdiny online pro vás.

Příběh filmu Hacksaw Ridge: Zrození hrdiny

Je začátek druhé světové války a právě se odehrála jedna z jejich nejkrvavějších epizod. Byl to nečekaný útok Japonska na Pearl Harbor. Po 7. prosinci 1941 už nebude nic stejné. Zákeřný útok sice vážně poškodil americké vojenské síly v Tichomoří, zároveň ale vzedmul obrovskou vlnu branců, kteří se hlásili o službu v armádě.

Nový film režiséra Mela Gibsona.

Jedním z nich byl i třiadvacetiletý Američan Desmond Doss. Sám se nechal dobrovolně naverbovat a poslat do války. Na první pohled je to mladík jako každý jiný. Jenže Desmond jako jeden z mála zároveň odmítl službu se zbraní. Osobní důvody mu to zkrátka neumožňují.  Chce válčit, ale ne zabíjet. Po výcviku se tak stane zdravotníkem 307. pěšího pluku 77. pěší divize. Samozřejmě se není čemu divit, že ostatním vojákům je spíš k smíchu a jeho postoje nejsou schopni pochopit.

Desmond byl nasazen na službu v Tichomoří a byl to snad jediný neozbrojený voják v první linii. Často musel čelit urážkám a posměšků. Kdo by se přeci vydal do tohoto krvavého pekla jenom tak bezezbraně.

Desmond Doss se stal opravdovým hrdinou.

Jeho největší moment nastal  v březnu 1945, kdy vypukla hrozivá bitva o Okinawu. Desmond a jeho druzi měli dobýt 120 metrů vysoký útes. Jenže na něm se dostali do opravdu těžké dělostřelecké a minometné palby. Vojáci padaly k zemi jako sirky. Kdo mohl, tak se co nejlépe skoval. Desmond ale pobíhal po bojišti, sbíral zraněné a nosil je dolů do bezpečí. V té nejkrutější palbě po dlouhých 12 hodin. Celou tu dobu snášel nemohoucí druhy do bezpečí a za ošetřením. Celkem tak zachránil 75 mužů a stal se opravdovým hrdinou s obrovským respektem. Příběh Desmonda Dosse ukazuje, že i neozbrojený člověk může pomoci vyhrát válku a vykonat velké činy.

Hacksaw Ridge: Zrození hrdiny online

Video ukázka z filmu. Následující trailer vám prozradí to hlavní, co byste měli o tomto filmu vědět. Snad vás naláká jeho atmosféra i skvělé herecké výkony.

Závěr

Hacksaw Ridge: Zrození hrdiny je opravdu velmi povedený a působivý snímek. Je to opravdu napínavý válečný film se zajímavým příběhem. Všechno je navíc o to silnější, že se jedná o skutečný příběh. Výsledkem je opravdu jedinečný zážitek pro každého, jenž vám můžeme jenom doporučit. Mel Gibson zkrátka umí točit povedené filmy. Velkou roli v  tom jistě má i skvělé herecké obsazení v čele s herci jako: Andrew Garfield, Vince Vaughn, Sam Worthington. Nám se zkrátka tento film opravdu hodně líbí a nemůžeme jinak, než vám doporučit Hacksaw Ridge: Zrození hrdiny online. U nás si tento film pustíte opravdu jednoduše doslova na pár kliknutí myši. Využijte této šance a dobře se bavte!