Film Pohádky pro Emu online

Romantická komedie Pohádky pro Emu online ke zhlédnutí. Nový český film s krásným příběhem je tady pro vás připraven k přehrání. Je to příběh jedné osmileté holčičky, která najednou zůstane sama. Naštěstí se jí ujme její údajný otec Petr, který je jinak nabručeným a nesympatickým úředníkem. Třeba ale jenom potřebuje impulz, aby se změnil.

Přímo tady na této webové stránce vám přinášíme nový a velmi zajímavý český snímek, jsou to Pohádky pro Emu online. Ty si u nás pustíte opravdu jednoduše a v nejvyšší možné kvalitě. Za snímkem stojí mladý režisér Rudolf Havlík, pro kterého to byl jeho teprve druhý film. Na kontě má ještě snímek Zejtra na pořád z roku 2014. Filmař původem ze Sokolova si dokonce napsal sám scénář.

Film Pohádky pro Emu online pro vás.

O kameru se postaral Václav Tlapák a hudbu složil Ondřej Konvička. Těšit se rovněž můžeme na opravdu skvělé herecké obsazení v čele s Ondřejem Vetchým a Aňou Geislerovou. Ne náhodou byla také premiéra snímku stanovena na 3. 11. 2016. Film v sobě totiž má i trochu předvánoční tématiky a tak přirozeně míří i do tohoto času.

Příběh filmu Pohádky pro Emu

Petr Miller je na první pohled docela obyčejný muž ve středních letech. Možná trochu víc nabručený, než ostatní. To je ale jistě dáno i jeho povoláním. Pracuje totiž jako úředník pro imigrační úřad v Londýně. Jede si svou každodennost a má pocit, že má celý svůj život absolutně pod kontrolou. Pak ale přijde telefonát, který ho z tohoto omylu na dobro vyvede. Volají mu z Prahy, že ho tu jistá žena jmenovala opatrovnicí své osmileté dcery Emy. Ta žena leží v těžkém stavu v nemocnici po autonehodě.

Krásný český film s velkou dávkou romantiky.

Petr je touto informací naprosto zaskočený a vykolejený. On přeci žádné dítě nemá a po rodině nikdy netoužil. Nebo že by se mýlil? Zvědavost a zodpovědnost mu nedovolí nechat to jenom tak být. Vydá se proto do Prahy. Pro malou slečnu je jedinou nadějí, jinak by musela jít do dětského domova. Jejich první setkání a dny jsou rozpačité. Petr vůbec neví, jak se má o malou holku postarat.

Bude z Petra, Marie a Emy nakonec rodina?

Upřímnost Emy ho ale vede krok za krokem. A Petr zjišťuje, že ačkoliv je to opravdu náročné, tak si to opravdu užívá. Konečně je v životě šťastný a je úplně jedno, jestli je vlastně Ema jeho dcera nebo ne. Jenže je neustále pronásleduje dotěrná sociální pracovnice. Aby jí Petr vyhověl dokonce se rozhodne pro Emu najít maminku. A jelikož nedávno potkal sympatickou Marii, tak by to neměl být žádný větší problém. Jenže Marie mu zatím zdatně odolává. I ona je zamilovaná především do své práce a na nic jiného, tak rozhodně nemá čas.

Jenže holčičce jako Ema je těžké odolat. Ona ví jak ukázat lidem, co je opravdu důležité a správné. Navíc když je ten předvánoční čas? Třeba budou pod stromečkem všichni rodina.

Pohádky pro Emu online

Trailer k filmu Pohádky pro Emu. Pusťte si video s následující hezkou ukázkou tohoto filmu.

Závěr

Pohádky pro Emu jsou po všech stránkách povedený film. Příběh samozřejmě hraje občas trochu až prvoplánovitě na city, ale to cílový divák jistě rád odpustí. Film má skvělou atmosféru i herecké obsazení. Je opravdu radost se na něj dívat. Vtipy rozesmějí a romantické chvilky donutí k povzdechnutí. Nám se zkrátka film líbil a právě proto máme také Pohádky pro Emu online pro vás. Video už čeká a rozhodně tady nebude věčně. Tak si pojďte tento film přehrát s námi a uvidíte, že vás určitě nezklame.