Muž jménem Ove online

Film Muž jménem Ove online ke zhlédnutí. Nové švédské komediální drama podle knihy Fredrika Backmana. Ove je stárnoucí muž, který dělá svým sousedům jenom problémy. Pak se ale do sousedství nastěhuje rodina z Pákistánu, se kterými má problém pro změnu zase Ove.

Jak to celé asi dopadne? To vám neprozradíme, ale o filmu Muž jménem Ove si každopádně povíme hodně. Žánrem se film řadí někde na pomezí komedie a drama. Natočil ho zkušený švédský režisér Hannes Holm. Čeká nás tak skvělých 116 minut plných zábavy a zajímavého příběhu. Film měl premiéru v českých kinech 10. 11. 2016, ale vy rozhodně nemusíte hned utíkat do nejbližšího multiplexu. S námi si můžete snímek Muž jménem Ove přehrát pohodlně online. Máme pro vás video ve skvělé HD kvalitě, jenž si opravdu maximálně vychutnáte.

Muž jménem Ove online ke zhlédnutí.

Příběh filmu Muž jménem Ove

Muž jménem Ove je příběh stárnoucího muže jménem Ove. Je to zahořklý stárnoucí pán, který ve svých padesáti devíti letech nemá proč žít. Jedním z hlavních důvodů je i to, že mu nedávno zemřela jeho žena Sonja. Ovemu je tak špatně ze života, že dokonce zvažuje, že si hodí smyčku. Pak ale najde nový smysl života. Stane se samozvaných strážcem pořádku v čtvrti, kde žije.

Jeho sousedi to ale vidí úplně jinak. Oveho mají za zahořklého důchodce, který jim dělá jenom samé naschvály a nepříjemnosti. Je to pro ně osina v zadku a člověk, kterému se raději obloukem vyhnou pokud je to jenom trochu možné.

Švédské komediální drama podle úspěšné knihy.

Pak se ale stane něco nečekaného. Ove má nové sousedy v podobě mladé pákistánská rodina. Už první setkání neproběhne moc dobře, když mu při stěhování srazí jeho dopisní schránku. To je něco, co jim Ove nemůže skutečně za žádnou cenu odpustit! Na rodince imigrantů se mu nelíbí vůbec nic. Už jenom jak vypadají, jaký mají životní styl, že jsou mladí a asi tisíc dalších věci. Prostě by na nich nenašel vůbec nic dobrého.

Film režiséra Hannese Holma o nerudném staříkovi.

Mezi Ovem a pákistánskou rodinou se rozpoutá taková menší sousedské válka, jejichž je Ove hlavním iniciátorem. Jenže brzy přeci jenom pozná tenhle starý bručoun své sousedy blíže a zjistí, že to s nimi není ani zdaleka tak špatné, jak se mu na první pohled zdálo. Toto zjištění rozpoutá spoustu opravdu netušených událostí a reakcí na ně.

Muž jménem Ove online

Trailer k filmu Muž jménem Ove online ke zhlédnutí. Přehrajte si pohodlně přes internet toto velmi zajímavé komediální drama. Následující ukázka vás uvede do celého příběhu.

Závěr

Muž jménem Ove je opravdu povedený film, který má zajímavou atmosféru. Je to taková hořká komedie, v čemž je skandinávský styl hodně blízký i tomu českému. Je to příběh stárnoucího muže a jeho nevraživosti proti sousedům, která se nakonec přeci jenom obrátí i v něco pozitivního. Celkově se nám film opravdu hodně líbil a je úplně jedno, že je plný pro nás neznámých herců a vlastně ani tvůrce vůbec neznáme. Muž jménem Ove je prostě kvalitní snímek, který se rozhodně vyplatí vidět, tak si ho pojďte s námi přehrát třeba právě hned teď!