Film Příchozí online

Dramatické sci-fi Příchozí online ke zhlédnutí pro vás. Opravdu napínavý sci-fi film, který se realisticky snaží vylíčit, co by se stalo, kdyby na Zemi přistáli mimozemšťané. Dokázali bychom vůbec navázat kontakt. Team vedený odbornicí na lingvistiku Louise Banksovou se o to alespoň pokusí. V sázce je přeci až příliš mnoho.

Exkluzivně na této webové stránce jsme pro vás přichystali online ke zhlédnutí film Příchozí. S námi si budeme moc tento opravdu působivý a zajímavý snímek kanadského režiséra Denise Villeneuva přehrát doslova na pár kliknutí myši. Čeká na vás opravdové drama, kde jde možná o samou existenci lidstva. Může to být náš konec stejně jako začátek něčeho velkého. Veškerá pozornost se teď upírá k Louise Banksové.

Film Příchozí online ke zhlédnutí.

Film Příchozí měl premiéru v českých kinech ve čtvrtek 17. 11. 2016. Vy však tento detail nemusíte příliš moc řešit. S námi si budete moci tento hezký film přehrát pohodlně a zdarma online. Připravili jsme ho pro vás přímo zde na těchto webových stránkách a to ve skvělé HD kvalitě. V té vynikne detailní obraz i naprosto čistý zvuk.

Příběh filmu Příchozí

Jednoho dne přistanou po celé planetě tajemné mimozemské lodě. Vznáší se jenom těsně nad Zemí a nic nedělají. Kromě toho, že se snaží navázat nějakou formu komunikace. Samozřejmě lidstvo není vůbec připraveno a můžeme se jenom domnívat, co po nás nově příchozí chtějí. Už jenom jejich přítomnost vyvolává obrovskou paniku. Mnozí chtějí raději zaútočit jako první, další to vidí jako znamení konce světa a jiní zase jednoduše nevědí, co mají dělat.

Dokázali bychom se dorozumět s mimozemskou rasou?

Vladní kruhy se nakonec rozhodnou oslovit lingvistku Louise Banksovou, která pracuje na univerzitě a je jednou z největších odbornic na překlady na světě. To je nabídka, která se neodmítá. Pravděpodobně jedna nejvíce fascinujících prací na světě. Na planetě, která právě stojí na tenké hraně kolapsu. Panika se zvětšuje každým dnem. Přitom se ale zdá, že návštěvníci stojí o navázání komunikace. Ačkoliv některé jejich požadavky například na dar v podobě zbraní vypadají hodně podivně.

Příchozí je film s opravdu hutnou atmosférou.

Doktorka Banksová se naplno vrhá do práce a vůbec nevnímá, že i jí hrozí ohrožení. Přitom je to vlastně jenom obyčejná žena a matka malé holčičky. Možná ale právě takový lidé bývají předurčeni k něčemu většímu. Je to velmi náročná a vyčerpávající práce. Způsob komunikace a vizuální znázornění návštěvníků je totiž naprosto odlišného do toho našeho. V sázce je ale hodně a Banksová se svým teamem je ochotná pro úspěch udělat všechno.

Příchozí online pro vás

Video ukázka filmu Příchozí. Přehrajte si následující trailer, který ukazuje to nejzajímavější z tohoto povedeného sci-fi filmu. Určitě se nebudete nudit.

Závěr

Příchozí je opravdu působivé sci-fi drama. Režisérovi Denisu Villeneuvovi musíme opravdu poděkovat, protože se mu povedlo natočit film, který působí realisticky a přitom je stále velmi zajímavý a napínavý. Tohle není žádný prvoplánovitý film o mimozemské invazi, ale pečlivě stavěný příběh o složité komunikaci mezi dvěma úplně odlišnými druhy. To přitom neznamená, že by filmu chyběla akce. Není v tom však žádná agrese navíc, ale vždy velmi pečlivě odůvodnitelné situace. Příchozí jsou opravdu velmi kvalitním sci-fi filmem, jenž vám můžeme jenom doporučit. Právě proto jsme film Příchozí ostatně přichystali online ke zhlédnutí i na této webové stránce. S námi si ho budete moci pustit opravdu jednoduše a kdykoliv se vám zachce.