Šíleně šťastná online

Film Šíleně šťastná online ke zhlédnutí pro vás. Nový italský snímek režiséra Paola Virzi už na vás čeká ke zhlédnutí. Snímek stojí na hraně mezi komedii a drama. Hlavní hrdinka Beatrice si myslí, že je dokonalá. Je miliardářka, je krásná a má spoustu kontaktů. Donatella je její naprostý opak. Teď se ale setkávají v jedné psychiatrické klinice.

Nový italský snímek Šíleně šťastná jsme pro vás připravili ke zhlédnutí na této webové stránce. S námi si ho budete moci pustit opravdu jednoduše a zdarma na pár kliknutí. Je to opravdu velmi jednoduché a určitě musí to zvládnout snad každý. A o co jde? O film, který ukazuje dvě úplně rozdílné ženy, které ale touží po tom samém.

Šíleně šťastná online ke zhlédnutí.

Snímek měl premiéru v kinech 19. 1. 2017, ale vy to nemusíte prakticky vůbec řešit. Ptáte se proč? Celé video s filmem jsme pro vás nahráli v perfektní HD kvalitě a vy si ho nyní můžete pustit přes internet. Obraz je opravdu velmi detailní a zvuk křišťálově čistý. Co více si jenom můžete přát?

Recenze filmu

Snímek natočil zkušený italský režisér Paolo Virzi původem z Livorna v Toskánsku. Sám si dokonce napsal i scénář, se kterým mu pomáhala jenom Francesca Archibugi. Za kameru se postavil Vladan Radovic a hudbu složil Carlo Virzi. Herecké obsazení rozebírat nebudeme, je sice velmi kvalitní, ale stejně až podružné. Nebo snad znáte jména jako: Valeria Bruni Tedeschi, Anna Galiena, Micaela Ramazzotti, Valentina Carnelutti, Marco Messeri neboTommaso Ragno? I když tímto úhlem pohledu, možná ani neznáte již zmíněné tvůrce.

Beatrice a Donatella se skamarádí v psychiatrické léčebně.

Nyní se ale dostáváme k tomu nejdůležitějšímu a to je příběh. Hlavními hrdinkami jsou dvě velmi zajímavé, ale rozdílné ženy, které se setkají na opravdu netradičním místě v moderní psychiatrické klinice. Beatrice je velmi sebevědomá a upovídaná žena. Vždyť je přeci krásná, chytrá, slavná, bohatá a navíc s mocnými kontakty. Alespoň, tak to o sobě vykládá, ale všechno to jsou jenom vybájeném pohádky.

To Donatella je naopak velmi zamlklá introvertka. S nikým se nebaví a je ráda, když má klid. Společnost okolo jí spíše otravuje a po uznání ostatních už vůbec netouží. K tomu všemu si bedlivě střeží tajemství, jenž nechce vůbec nikoho říci.

Rozhodnou se splnit své sny...

Jsou to dvě naprosto rozdílné osoby, které ale k sobě za zdmi moderní psychiatrické kliniky najdou postupně cestu. Vlastně se z nich stanou nejlepší kamarádky. Vzájemně si naslouchají a podporují se. Postupně tak dojdou k závěru, že si zaslouží v životě štěstí, kterém jim bylo jaksi mimochodem odejmuto. Proto vymyslí plán útěku a přísně střežené zařízení se skutečně rozhodnou opustit. Ono se jim to skutečně podaří, ale tím toto dobrodružství teprve začíná.

Šíleně šťastná online

Film Šíleně šťastná online ke zhlédnutí pro vás. Přehrajte si přes internet toto povedené komediální drama. Následující video vám ukáže to hlavní a nejdůležitější, co musíte o tomto filmu vědět.

Závěr

Šíleně šťastná je opravdu hezký film, který v sobě má velký kus poetiky. Je to snímek, který dokáže rozesmát, stejně jako zaujmout svým dramatickým příběhem. Celkově se na něj dívá opravdu snadno a lehce. Paolo Virzi patří mezi opravdu zkušené filmaře každým coulem a dokazuje, že svému řemeslu opravdu perfektní rozumí. Film má zajímavý příběh, který dokáže uchvátit. Beatrice a Donatella jsou opravdu sympatickými hrdinkami. Celkově je to opravdu dobrý film, který vám opravdu můžeme jenom doporučit. Tak na co ještě čekáte? Přehrajte si snímek Šíleně šťastná s námi online přes internet. My vám k tomu přejeme příjemnou a ničím nerušenou podívanou.