Pravý rytíř online

Pohádka Pravý rytíř online ke zhlédnutí pro vás. Přehrajte si přes internet novou českou pohádku, která měla svojí premiéru přesně na Štědrý večer 24. 12. 2016.  Film režiséra Martina Dolenského podle scénáře Petra Hudského. V hlavní roli uvidíme Lukáše Vaculíka.

Od premiérových vánočních pohádek máme všichni velká očekávání. Jenom málokterému snímku se ale opravdu povede zlidovět a lákat diváky znovu a znovu. Tuto ambici má jistě i premiérová pohádka, kterou jsme si pro vás připravili ke zhlédnutí. Pravý rytíř online pro vás. S námi si jí budete moci pustit přímo zde na této webové stránce a to pohodlně a zdarma. Video s filmem jsme pro vás získali ve skvělé HD kvalitě, ještě před oficiální premiérou filmu, což je velmi dobrý předpoklad toho, abyste si mohli tento snímek opravdu náležitě užít.

Pohádka Pravý rytíř online ke zhlédnutí.

Příběh pohádky Pravý rytíř

Je to příběh pana krále a jeho syna Vincenta. Oba dva jsou naprosto jiní a navzájem se nedokážou pochopit. Král býval dříve rytířem. Účastnil se mnohých bitev a turnajů. To na něm sice zanechalo spoustu šrámů, ale zároveň ho to zocelilo a udělalo to z něj pravého muže. Jeho syn má úplně jiný život. Vyrůstá si v klidu a blahobytu. Sám král ho ostatně úzkostlivě chrání. Jenže následkem toho mladý princ Vincent inklinuje k úplně jiným zábavám. Má rád četbu a dokonce maluje obrazy. Je to naprosto mírumilovný člověk, což se jeho otci také nezamlouvá. Zatím ale zůstal jenom u pouhého poučování.

Král má svého syna tak rád, že se s ním dokonce vydá i na cestu do světa, aby mu mohl v případě nouze kdykoliv pomoci.

Čeká je velkolepá cesta plná dobrodružství a nástrah. Potkají se na ně s mnohými zajímavými osobami. Někdy dokonce i kouzelnými. Uvidí tak například černokněžníka, svou nevědomostí ohrozí říši víl a nakonec to celé samozřejmě musejí napravit. K tomu jim možná pomůže i kouzelný náhrdelník. V příběhu ale samozřejmě nechybí také krásná princezna, kterou je potřeba osvobodit.

Krásná česká štědrovečerní pohádka.

Král a princ k sobě také třeba konečně najdou novou cestu, kde si uvědomí, že oba dva umí něco unikátního. Ne každý problém je totiž možné řešit silou a jindy je zase i moudrost z veškerých knih světa marná a je potřeba jednat. To by bylo, aby nakonec nedošli ke šťastnému konci.

Pravý rytíř online

Video s filmem Pravý rytíř. Tedy alespoň jeho delší ukázkou, která vás uvede do atmosféry a příběhu filmu. I když věříme, že si k němu cestu naleznete opravdu velmi rychle.

Závěr

Pravý rytíř je opravdu hezká pohádka, které se dostalo té cti mít premiéru právě na Štědrý den 24. prosince 2016. Výsledek očividně stojí za to a je to film, který dokáže zaujmout a navodit atmosféru. Je to hezká a poctivě udělaná pohádka se skvělým hereckým obsazením. Prostor dostali i méně známý herci, což se celkově na filmu podepsalo velmi pozitivně, protože působí opravdu novým a neokoukaným dojmem. Když to shrneme, tak se nám film opravdu upřímně hodně líbí a vám ho jenom můžeme doporučit pohádku Pravý rytíř online ke zhlédnutí. Pusťte si ho hned teď ať o nic nepřijdete. Dobře se bavte a přejeme vám příjemné chvilky s vaší rodinou.