Zakladatel online

Film Zakladatel online ke zhlédnutí. Nový americký životopisný snímek podle skutečných událostí. Je to drama o muži, který v roce 1954 založil asi nejslavnější rychlé občerstvení na světě. Ray Kroc vybudoval řetězec McDonalds, ale nebylo to vůbec lehké.

Exkluzivně a jenom pro vás tady na této webové stránce máme přichystaný online ke zhlédnutí film Zakladatel. Americký životopisný film režiséra Johna Lee Hancocka, který měl svojí premiéru ve čtvrtek 26. 1. 2017. Touto informací se ale nemusíte nijak blíže zabývat, protože vy si tento film přehrajete hezky pohodlně a zdarma přes internet kdykoliv se vám jenom budete chtít. A to je skutečně pozitivní nabídka, kterou jistě velmi oceníte.

Film Zakladatel online ke zhlédnutí.

Recenze filmu

Za filmem stojí zkušený americký režisér John Lee Hancock. Ten nemá za sebou zrovna kvanta filmů, ale jako scénárista a režisér produkoval vždy vysoce kvalitní snímky. Známé jsou například jeho snímky Hráč, Zrození šampiona nebo Zachraňte pana Bankse. Je to člověk, který filmovému řemeslu opravdu rozumí. Jako scénáristu si vybral Roberta D. Siegela, který také ví co dělá. Společně pak stvořili poutavý životopisný příběh, který ukazuje jedno velké drama, o kterém možná nemáte ani tušení.

Ray Kroc vytvořil fenomén jménem McDonalds.

V hlavní roli uvidíme skvělého a charismatického Michaela Keatona, a dál se můžeme těšit na další kvalitní herce jako například: Linda Cardellini, Nick Offerman, Laura Dern, Patrick Wilson, B. J. Novak, John Carroll Lynch, Steve Coulter, Griff Furst nebo Cara Mantella.

Příběh filmu nás zavede do roku 1954. Poválečný svět hýří optimismem a zdá se, že je to nejlepší doba k tomu začít něco budovat. Stejně tak to vidí i Ray Kroc. V té době pracoval jako obchodník, který prodával vše. Mimo jiné i velké mixéry. Právě dostal nezvykle velkou objednávku na rovných 6 mixérů na výrobu oblíbených mléčných šejků od bratrů McDonaldových. Je to neobvykle vysoká objednávka a proto se jí rozhodne sám prověřit.

Snímek režiséra Johna Lee Hancocka.

Osobně se vydá za braty McDonaldovými, aby na místě zhodnotil, na co vlastně tolik strojů potřebují a zda jsou schopni je zaplatit. Jenže to co mu ukázalo ho fascinovala. Zcela nový koncept přípravy hamburgerů do 30 minut. Koncept, který má obrovskou šanci v následujících dekádách ovlivnit svět. Ray jde do toho naplno. Dokonce neváhá zastavit ani svůj vlastní dům. A hraje tvrdě. Dokonce i tak, že se po čase rozhodne z firmy vyštvat samotné bratry McDonaldovi.

Zakladatel online

Film Zakladatel je tady k přehrání. Malá ukázka vás příjemně navnadí na to, co vás čeká ve filmu Zakladatel. Stojí vůbec za to? Věříme, že z následujícího videa si sami uděláte nejlepší názor na to, zda je to zrovna váš šálek kávy. Tak vzhůru do toho!

Závěr

Zakladatel je opravdu velmi povedené drama podle skutečných událostí. Ray Kroc je v mnohém velmi inspirativní člověk, který se na dráhu velkého byznysu dal až v 52 letech a přesto dokázal vybudovat jednu z nejúžasnějších firem na světě. Za to si zaslouží opravdu velký a nehynoucí obdiv. Jeho příběh je plný protikladů. Hrál hodně tvrdě a nebral si servítky ani se svými partnery. V sázce bylo prostě až příliš mnoho. A úspěch mají nakonec jenom ti nejvytrvalejší. Tak na co ještě čekáte? Pojďte si tento skvělý film pustit s námi a dobře se bavte!