Vetřelec: Covenant online ke zhlédnutí

Film Vetřelec: Covenant online ke zhlédnutí. Oscarový režisér Ridley Scott se vrací se svým nejslavnějším příběhem. Hororový Vetřelec nás opět vezme do temných hlubin vesmíru a my se budeme bát úplně stejně, jako jsme se bály i před téměř čtyřiceti lety! Čeká nás úžasná vizuální podívaná i skvělý příběh.

Exkluzivně a jenom pro vás jsme na této webové stránce přichystali zhlédnutí film Vetřelec: Covenant online. To je nabídka, kterou si jistě nenecháte ujít, už jenom protože je to jeden z nejvytíženějších snímků tohoto roku. A zcela právem! Ridley Scott získal už tři sošky Oscarů za režii a akční filmy umí jako málokdo jiný! Navíc se skvěle natrénoval i svým předchozím filmem Marťan, jenž sklidil také nemalý úspěch.

Film Vetřelec: Covenant online ke zhlédnutí.

Tvůrci a herci

Za filmem stojí Ridley Scott, což jsme neopomenuli zmínit v žádném předchozím odstavci. Tohoto veterána Hollywoodu asi není potřeba moc představovat. Je to skvělý režisér, který dokáže vypilovat své snímky k dokonalosti. Z jeho filmů mám rád například Gladiátora, Černý jestřáb sestřelen nebo hodně povedený Americký gangster. Z téměř třech desítek filmů, které natočil, je ale snad každý skvělý!

Scénář k filmu napsala dvojice John Logan a Dante Harper, která rozhodně ví jak na to. Skutečně to nejsou žádní začátečníci, ale velmi zkušení scénáristé. Své oko kameře propůjčil Dariusz Wolski a hudbu složil Jed Kurzel. Z hereckého obsazení zmíníme jenom pár jmen. Hlavní roli obsadil Michael Fassbender a dále se můžeme těšit na Katherine Waterston, Billy Crudup, Danny McBride, Demian Bichir a Carmen Ejogo.

Příběh

Celý příběh snímku Vetřelec: Covenant se odehrává miliony kilometrů od Země. Loď Covenant byla určena ke kolonizaci velmi vzdálené planety. Životní podmínky se na první pohled jeví jako opravdu velmi příznivé. Je to nedotčený ráj s bujnou vegetací. Celá posádka je na nohou, protože cesta byla dlouhá a všichni už se nemůžou dočkat, až konečně vypadnou. Jenže to není vůbec tak jednoduché.

Ta planeta ve skutečnosti už obydlená je. Žijí na ní bytosti, které jsou horší než noční můry. Lidé si ani neumí představit jaké hrůze budou muset čelit. Zabíjení je pro tyto stvoření skoro součást jejich životního stylu. Posádka lodi Covenant se daleko od domova musí spolehnout jenom na sebe a své schopnosti.

Film Vetřelec: Covenant online ke zhlédnutí

Vetřelec: Covenant online přímo zde. Přehrajte si s námi trailer nového Vetřelce. Snad vás velmi příjemně navnadí na to, co si rozhodně nemůžete nechat ujít!

Závěr

Čekání na nového Vetřelce bylo opravdu hodně dlouhé. Skoro už to vypadalo, že se žádné nové epizody už  nedočkáme. Ta ale nekonec přišla a natočil jí sám skvělý Ridley Scott. Opět si dal hodně záležet a máme tady film, který více než důstojně navazuje na předchozí. Opět to bude napínavá podívaná plná adrenalinu a také úžasné vizuální orgie. Tomu zkrátka není moc co vytknout.