Film Skokan online

Nová česká komedie Skokan je tady online ke zhlédnutí. Zlodějíček Julius není zrovna vrcholem ctnosti. Vlastně byl právě propuštěn z vězení. Všechno nasvědčuje tomu, že bude brzo zpátky. Pokud tedy něco neudělá. Třeba se nevydá na filmový festival v Cannes, aby se stal slavným.

Exkluzivně a jenom pro vás tady máme novou českou komorní komedii s hlubokým podtextem. Ten film se jmenuje Skokan a přichystali jsme ho pro vás online přímo na tomto webu. Snímek měl svojí premiéru v českých kinech ve čtvrtek 8. června 2017. To vy ale nemusíte řešit ani v tom nejmenším. Skokan je film, který má i dramatický a sociální podtext a mnoha ohledech vás tak jistě může zaujmout. Tohle prostě není běžná romantická komedie.

Lepší!!! [better code]neco[/code] Film Skokan online ke zhlédnutí.

Tip na další film

Díváte se rádi na české filmy? Pak určitě zkuste také nový český snímek Kluci z hor online ke zhlédnutí.

Tvůrci a herci

Za filmem stojí nadějný a mladý režisér Petr Václav, který se ho ujal i po scénáristické stránce. Václav tvoří silné příběhy, které jsou na hraně artu, ale přitom jsou přístupné i pro běžné diváky. To je na jeho tvorbě asi to nejcennější, na což bychom Vás i rádi upozornili. Václav je opravdu velmi schopný tvůrce, který neváhá se sám postavit i za kameru.

Co se týká hereckého obsazení, tak to tvoří hlavně méně známý herci, i když rozhodně ne nezkušení. Jedná se například o Zdenka Godla, Karidju Touré, Klaudii Dudovou nebo Milana Cifru.

Příběh

Julius je romský zlodějíček a dealer. Ačkoliv mu bylo sotva dvacet, tak už má za sebou řadu let proseděnou v kriminále. Jeho život vzdouvá jeho vnitřní temperament, který mu nedovolí podívat se za roh. Prostě žije ze dne na den a bere to co mu život přináší, což většinou není nic moc dobrého. Teď ale může v jeho životě nastat zlom. Právě má být znovu propuštěn z vězení. Je jaro a svět se probouzí. Svoboda je opojná a konečně se jí dočkal i on.

Jenže co bude dál dělat? Vrátí se ke své partě i obživě jako dealer? Pokud ano, tak je jisté, že je do zimy zpět. Pak ale zasáhne náhoda. Julius vidí v televizi reportáž o tom, jak se úplně obyčejný chlápek, který nic neuměl proslavil jako herec. To je přeci příležitost i pro něj. Proto se rozhodne vydat na azurového pobřeží do slunného Cannes na jeden z nejslavnějších filmových festivalů na světě.

Film Skokan online ke zhlédnutí

Přehrajte si přes internet nový zajímavý snímek Skokona, je to komedie, která však mezi ostatními rozhodně nezapadne. Ukázka už čeká v perfektní kvalitě jenom na vás.

Závěr

Skokan je opravdu hodně povedený film. Zábavná komedie s originální zápletkou a ještě lepším hereckým obsazením. Film skvěle balancuje na hraně uměleckého filmu a ačkoliv má svůj hlubší podtext, tak stále zůstává zajímavý a čitelný i pro běžného diváka. Je to zkrátka snímek, na který se skvěle dívá a my vám ho můžeme jenom a jenom doporučit. Pojďte do toho s námi!