Miluji tě modře online

Film Miluji tě modře online ke zhlédnutí pro vás. Nová česká romantická komedie, která rozveselí každé srdíčko. Nový film zkušeného režiséra Miloslava Šmídmajera, který vás rozhodně nezklame. Buďte u toho s námi a dobře se bavte!

Pro všechny milovníky kvalitních českých filmů tady máme jeden opravdu velmi povedený kousek, kterým je snímek Miluji tě modře. Je to krásný oddychová komedie se zajímavým příběhem a originálním hereckých obsazením, ve kterém hrají důležitou roli i mladé a neokoukané tváře. Zkrátka a jednoduše vás čeká krásná podívaná, jenž vám dá hravě zapomenout na starosti všedního dne.

Film Miluji tě modře online ke zhlédnutí.

Pozadí filmu

Film Miluji tě modře šel do českých kin od čtvrtka 26. 1. 2017. Vy to berte ale jenom jako zajímavost, protože s námi si ho budete moci přehrát přes internet. Ve výborné kvalitě a kdykoliv se vám jenom zamane. To je opravdu nezpochybnitelná výhoda internetu. Ovládání našeho streamovacího přehrávače je velmi jednoduché a jistě ho zvládnete i vy.

Režisérem filmu je zkušený Miloslav Šmídmajer. Velmi zkušený režisér divácky úspěšných snímků, kterých má na kontě mnoho filmů v různých rolích. Nejčastěji producenta. Z jeho vlastních filmů jmenujme alespoň: Celebrity s.r.o., Probudím se včera nebo Peklo s princeznou. Šmídmajer často působí i jako producent a dokáže si tak ke svým filmům vybudovat skutečně profesionální zázemí. A výsledek stojí za to.

Nová česká komedie režiséra Miloslava Šmídmajera.

Scénář k filmu napsal Jaroslav Papoušek. Legendární scénárista, který má na kontě například sérii filmů Homo Homolka, Hoří má panenko nebo Lásky jedné plavovlásky. Pan Papoušek zemřel v roce 1995 a toto je jeden z jeho nerealizovaných scénářů. Miloslavu Šmídmajerovi je opravdu ke cti, že sáhl po takto kvalitních a vyzrálém scénáři. Nás tak čeká příběh, který je v mnohém nadčasový. Takový by ostatně správný romantický film měl být vždy, nemyslíte?

Krásná Terezka dokáže muže uhranout.

A co říci dále? Za kameru se postavil zkušený Asen Šopov a hudbu složila světoznámá Markéta Irglová. Z hereckého obsazení rádi zmíníme jména jako: Taťjana Medvecká, Václav Jílek, Denisa Nesvačilová, Vladimír Kratina, Marek Vašut, Hana Vagnerová, Rostislav Novák ml., Tereza Bebarová, nebo Miroslav Táborský. Jak vidíte, tak jsou mezi nimi známý herci i neokoukané tváře.

Příběh

A o čem to celé bude? Děj filmu Miluji tě modře nás seznámí s velmi sympatickým malířem a vzdělancem Davidem Bártou. Právě se stal nechtěně umělcem na volné noze. Brzy mu bude třiatřicet a už by se měl starat, aby v životě něco vybudoval, včetně rodiny. Jenže právě je to s ním více než nahnuté.

V práci dostal výpověď, což je škoda, protože dostat se do Národní galerie opravdu nebylo zrovna jednoduché. Nemá vlastní bydlení a rodiče ho ničí. Maminka prožívá zřejmě krizi věku o čemž svědčí to s jakou vervou se vrhla na jógu. Stejně tak vztahy jsou na bodě mrazu. A o vlastním výtvarném díle ani nemluvit. Právě na jednom spolupracuje se svým otcem a to je asi to nejhorší, co ho mohlo napadnout.

David hledá cestu k srdci tajemné Terezky.

Takový neutěšený stav vlastního života je utěšující alespoň v tom, že nemůže hůře. Naopak jenom lépe. A jeden takový pozitivní zlom David zažije opravdu velmi brzy. Samozřejmě náhodou a řízením osudu. Ve výloze jednoho pražského klenotnictví se Bárta zadívá do Terezky. Je to krásná aranžérka s velmi nevyzpytatelnou povahou. Žena protikladů, které ale přitahují. Je tajemná a to muže láká k dobývání a objevování.

Proč Terezka náhle zmizí?

David si velmi brzy uvědomuje, že Terezka je jeho múzou a dívkou snů. Chce jí za každou cenu. A ta skutečně nebude malá. Tereza má totiž přítele, kterým je velmi temperamentní Igor. Původem šlechtic s horkou krví, který by hned každého vyzýval na souboj. Je sice jasné, že jejich vztah se rozpadá ale přeci jenom k definitivnímu rozchodu ještě nedošlo. David mezi nimi musí umě balancovat, aby byl co nejblíže Terezce a zároveň nepřišel k újmě. Nemá to vůbec lehké. Všechno navíc komplikuje událost, kdy jeho vysněná žena bez náznaku zmizí.

Miluji tě modře online

Film Miluji tě modře online ke zhlédnutí. Přehrajte si přes internet tuto novou romantickou komedií. Krásný příběh nám ukáže, že být na blízku své lásce není všechno. Obzvláště, když se ona musí vymotat ze svého předchozího vztahu.

Závěr

Miluji tě modře je opravdu hezká romantická komedie, která se mi opravdu velmi líbila. Je to film s vtipem i okouzlujícím příběhem. Kvalita ověřeného scénáře dělá hodně. Stejně tak režisér Miloslav Šmídmajer odvedl perfektní práci a povedlo se mu zajistit si ty nejlepší možné podmínky. Proto musíme před ním smeknout pomyslný klobouk. Každopádně film má spád a na celých 90 minut jistě upoutá do křesel i vás. Nám nezbývá nic jiného, než vám popřát příjemnou zábavu a tento povedený film vám rozhodně doporučit online ke zhlédnutí. Tak na co ještě čekáte? Pojďte do toho s námi a dobře se bavte! Video s filme Miluji tě modře už na vás čeká ke zhlédnutí hezky pohodlně a zdarma. Přejeme vám tu nejlepší možnou podívanou!