Seriál Pustina online

Nový seriál Pustina online ke zhlédnutí. Pojďte si i vy přehrát zbrusu nový seriál české HBO. Je to nadupaný osmidílný seriál s opravdu silnou atmosférou a temnou zápletkou. Je to příběh na pomezí drama, mysteriózna a kriminálky, na kterém se podíleli nejlepší čeští autoři a herci. Je to temný seriál ze severu, který přichází s uhrančivou atmosférou.

Právě pro vás tady máme nový seriál Pustina online. Poradíme vám jak si tento nový a vysoce zajímavý kousek přehrát pohodlně přes internet. To je šance, kterou byste rozhodně neměli minout. V osmi šedesátiminutových epizodách se rozehraje příběh, který doposud nemá v českých seriálech obdoby. Je opravdu zajímavé, že i u nás může vzniknout tak kvalitní dílo. Minisérii natočilo režisérské duo Ivan Zachariáš a Alice Nellis. On je jedním z nejlepších reklamních režisérů na světě, ona zase nejznámější českou režisérkou.

Seriál Pustina online ke zhlédnutí.

Příběh filmu napsal mladý scénárista Štěpán Hulík. Co se týká hereckého obsazení, tak se můžeme všichni těšit na skvělé herce jako Zuzana Stivínová, Jaroslav Dušek, Eliška Křenková, Leoš Noha, Jan Cina, Štěpán Benoni, Eva Holubová nebo Miroslav Vladyka. My jsme pro vás všechny díly tohoto zajímavého seriálu nahráli a připravili online ke zhlédnutí. Můžete si je pustit přímo zde v našem obsáhlém archivu. Samozřejmě v maximální možné kvalitě.

Příběh seriálu Pustina

Pustina nás zavede do bezejmenné obce na severu Čech. Je to vlastně skoro větší vesnice, která má už ale brzy padnout jako další oběť těžby uhlí. Bagry se zakousnou do staletých zdí a vyženou další obyvatele pryč. A kvůli čemu? Pár pracovním místům, protože už je to stejně jedno nebo snad zisku? Ano. O peníze tady jde pořád v první řadě. Vykořeněná krajina nemá své zastánce. Jenom lidi, kteří ji chtějí zplundrovat na všech stranách.

Nový český seriál z pustiny severních Čech.

Přeci jenom se ale najde osoba, která za záchranu své obce bojuje. Má to vlastně tak trochu i v osnovách své práce. Tou osobou je starostka Hana Sikorová. Je to předem prohraný boj, ale Hana je statečná. Do dne, kdy zmizí její dcera. Boj proti těžební společnosti právě vrcholil, takže si asi dovedete představit, kdo v tom může být namočený.

Skvěle natočený seriál s opravdu temnou atmosférou.

Hana pátrá po své čtrnáctileté dceři Míše a zjišťuje, že ne všichni sousedi jsou jí zrovna nakloněni. Za ty roky nejistoty tady vznikl složitý propletenec vazeb a vztahů. Na dolech a pustině se dá velmi solidně vydělat a tak mnozí možná i touží po tom, aby bagry a buldozery zadupaly do země jejich domovy. Tváří v tvář penězům se začíná odkrývat skutečná tvář zbylých obyvatel tohoto hrůzyplného místa.

Seriál Pustina online pro vás

Malá video ukázka seriálu Pustina. Trailer k seriálu, který vás jistě na tento velmi zajímavý český počin dobře naladí.

Závěr

Pustina je opravdu hodně zajímavý projekt. Je to seriál, který má opravdu velmi silnou atmosféru. Velmi temnou a napínavou. Příběh je rozvětvený do mnoha dějových linii, které se prolínají a zase rozdělují. Člověk opravdu tápe v té bezduché prázdnotě. Jednotlivé postavy jsou velmi charakteristické a dobře prokreslené. Ostatně už jenom výběr herců prozrazuje, že pro tento projekt si filmový štáb rozhodně nevybral žádné amatéry. Výsledkem je velmi konzistentní a kvalitní seriál, který rozhodně stojí za shlédnutí. Dokonce si troufáme Pustinu označit za jeden z nejlepších seriálu letošního roku. Rozhodně si ho pusťte, protože ani na vteřinu neprohloupíte! Seriál Pustina online už tady na vás čeká, tak si ho pusťte třeba hned teď.