Slíbená princezna online

Pohádka Slíbená princezna online ke zhlédnutí. Zbrusu nová česká pohádka režiséra Ivana Pokorného už tady na vás čeká ke zhlédnutí. Měla premiéru o druhý svátek vánoční a přináší krásný pohádkový příběh se vším všudy. V hlavní roli se objeví stále oblíbenější Jan Cína.

Máte rádi krásné české pohádky? Pokud ano, tak by vám jistě neměla uniknout ani slíbená princezna, která je moderní variantou příběhu Zlatovlásky. Film zkušeného režiséra Ivana Pokorného podle scénáře Ivy Procházkové vypráví opravdu krásný a v mnoha ohledech také jedinečný příběh, jenž vás určitě nadchne.

Slíbená princezna online ke zhlédnutí.

Příběh pohádky

Všechno začíná v momentě kdy zlý kníže Honorád sní kůži kouzelného hada. Kdo to udělá získá kouzelnou schopnost rozumět zvířatům. Jenže ani tím nekončí jeho nenasytnost. Chce všechno a chce to jenom pro sebe. Od zvířátek se dozví o jedné krásné zlatovlasé princezně kdesi předaleko. Ta by možná byla hodna, aby se stala jeho ženou. Samozřejmě mu nestojí za to se namáhat a tak pošle svého čeledína Jiříka, aby mu jí přivedl. Toho čeká dlouhá cesta plná nástrah.

Je to poprvé co opustil své rodné království a hned míří tak daleko. Vlastně ani sám neví kam, ale naštěstí má pro strach uděláno. Navíc mu kníže dal k dispozici i malou družinu. Konečně se dostane až do království, kde žije zlatovlasá princezna jménem Radost. Je nejmladší a nejkrásnější ze dvanácti sester.

Nová česká pohádka jenom pro vás.

Jenže jí samozřejmě nedostane jenom tak! Na Jiříka čekají rovnou tři těžké úkoly. Navíc je tu i pirát Za Bié Ocradé, který dostal princeznu už kdysi dávno přislíbenou. A neštítí se žádným skutků, aby se tomu tak skutečně stalo. Hodný Jiřík má ale spoustu přátel, kteří mu pomohu. Jeho kamarádi, zvířátka a dokonce i princezna, jenž se do něj zakoukala.

Slíbená princezna je opravdu hezká pohádka plná barev. Je opravdu napínavá a zábavná. Je to možná nejlepší film, který měl letos premiéru a opravdu se povedl. Celkově se nám pohádka líbila a navíc je plná známých a sympatických tváří v podobě nejlepších českých herců.

Slíbená princezna online

Pohádka Slíbená princezna online ke zhlédnutí? Tady pro vás máme následující ukázku, jenž vás uvede do příběhu filmu i toho, na co se máte těšit. Samozřejmě to není ani zdaleka všechno. Pokud chcete vidět celý film, tak se přihlaste a tím si aktivujete streamovací přehrávač nahoře.

Závěr

Slíbená princezna je opravdu krásná a povedená česká pohádka. Je to klasický příběh v moderní podobě, kterému nechybí humor, krásné prostředí a charakteristické role ztvárněné těmi nejlepšími českými herci. Na tomto filmu se opravdu jenom těžko hledají negativa. Je to prostě krásná česká pohádka, kterou se vyplatí vidět. Film se dočkal premiéry o prestižní datum prvního svátku vánočního v neděli 25. 12. 2016. Pokud jste ho ale nestihli, tak vězte, že rozhodně vůbec nic není ztraceno a vy si ho tedy nyní budete moci přehrát přes internet. Pohádka Slíbená princezna online rozhodně stojí za to a prožijete s ní opravdu krásné chvilky. Nejlépe hezky v teple a v rodinném kruhu.