Film Ozzy online

Animovaný film Ozzy online ke zhlédnutí pro vás. Přehrajte si přes internet novou Španělsko Kanadskou animovanou pohádku pro celou rodinu. Je to snímek, který vás dozajista okouzlí svým příběhem. A snad se u něj i trochu zasmějete. My věříme, že vám to půjde opravdu snadno.

Máme pro vás další zábavný a netradiční animák, který se vám bude dozajista líbit. Krásný příběh filmu Ozzy nám slibuje 91 minut zábavy pro celou rodinu. Film měl v našich kinech premiéru 5. 1. 2017, ale to vy nemusíte řešit. S námi si totiž tento film přehrajete opravdu maximálně pohodlně a zdarma. Video s filmem pro vás máme v HD kvalitě, takže vás čeká skutečný filmový zážitek. Ještě předtím vám ale rádi film Ozzy představíme blíže.

Film Ozzy online ke zhlédnutí.

Příběh filmu Ozzy

Ozzy je spokojený a čiperný bígl. Má se vlastně úplně úžasně, protože žije v přátelské rodině Martinsových, kde ho mají všichni rádi a také se mu náležitě věnují. Jeho domov je pro něj takový malý psí ráj. Jenže nic netrvá věčně. Páníčci totiž dostanou nabídku velmi lukrativní práce v Japonsku. To je možnost, která se skutečně jenom tak neodmítá. A tak se rozhodnou přestěhovat. Nebude to sice na pořád, ale má to jeden opravdu pořádný háček. Ozzy s nimi totiž letět nemůže.

Jenže co udělat s milovaným psíkem. Pán rodiny brzy přijde s kompromisním řešením. Psíka nechají doma a ubytují ho v nejlepším psím hotelu. Takovém, aby si pobyt zde užil a nějaký ten čas bez rodiny to vydržel. Celá rodina tak hledá informace, sbírá prospekty až to konečně objeví – Psí hotel „Modrá zátoka”. Na první pohled vypadá opravdu maximálně idylicky. Krásné místo, kde se psíkům věnují takřka 24 hodin denně.

Zábavný animovaný film pro celou rodinu.

Jak už ale asi tušíte, tak to není úplně pravda. Luxusní hotel je jenom kulisou. Skutečná modrá zátoka je psí vězení. Velmi kruté vězení, ve kterém si vládnou sami psi. Provozovatel hotelu je sem vozí, hned co páníčci odjedou a on díky tomu rejžuje opravdu velké peníze.

Nyní se na tomto hrozném místě ocitá i Ozzy. Hned mu je jasné, že tady nemůže zůstat a také že se musí tuto hroznou nespravedlnost alespoň nějak pokusit napravit. Ozzy je opravdu chytrý a sympatický pes a ve vězení si brzy najde přátele Chestera, Fronkyho a Doca. Ani je tady nemůže nechat a tak z nich udělá své komplice.

Podaří se psíkům utéci z vězení Modrá zátoka?

Za filmem stojí poměrně nezkušený španělský režisér Alberto Rodriguez, jenž se ale specializuje přímo na tyto animované snímky. Scénář pak napsal začínající Juan Ramón Ruiz de Somavía. Jejich dílo možná vypadá na první pohled zvláštně, ale musíme uznat, že se jim celý film opravdu povedl.

Ozzy online

Film Ozzy už na vás čeká online ke zhlédnutí. Začněte s námi od tohoto krátkého traileru, jenž vám ukáže to nejlepší z celého filmu.

Závěr

Ozzy je opravdu hezký a povedený animovaný film. Má zajímavý příběh, který potěší malé i velké. Film má spád a rozhodně se u něj nudit nebudete. Potěší dialogy a krátké scénky, jenž navíc dovedou být opravdu vtipné. Celkově se na film opravdu dobře dívá a my jsme nadšeni, že můžeme být u toho, a právě tento snímek vám nabídnout online ke zhlédnutí. Tak na co ještě čekáte. Pojďte do toho s námi a dobře se bavte! Ozzy je po všech stránkách povedený film a hravě se vyrovná americkým animákům. Přejeme vám příjemnou a ničím nerušenou zábavu s celou rodinou.